Domů » Články » Cocoto Kart Racer – Nová závodní hra pro SP a PocketPC

Cocoto Kart Racer – Nová závodní hra pro SP a PocketPC

Cototo RacerVývojáři z TETRAEDGE včera vydali novou závodní hru Cocoto Kart Racer, ve které jak je již z názvu patrné, sednete do motokáry a budete kroužit na připravených tratích, kterých vám hra nabídne celkem 15. Ty se rozprostírají v 5 různých krajinách (sopka, džungle, ráj…).

K dispozici vám je 12 motokár a ke každé z nich patří vlastní závodník, kterého v Cocoto raceru představují celkem zajímavé a pestré potvůrky :-) Hra vám nabídne dva herní módy, klasický šampionát a Single race. K likvidaci nepřátel vám budou sloužit různé nástrahy a pastičky.

Hra je určena pro PocketPC a Smartphone platformu. Plnou verzi si můžete zakoupit na ClickGameru, kde si také můžete stáhnout demoverzi pro vaši platformu.

Další ukázka ze hry:
shot

Zdroj: MoDaCo

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).