TOPlist

Čínská Crossbow ROM pro HTC Wizarda: První informace (aktualizováno o CZ screenshoty)

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

-Kolem nových Windows Mobile 6.0 \”Crossbow” je v posledních dnech opravdu rušno. Po včerejším úniku testovací ROM pro Universala pro vás máme další informace a screenshoty z čínské verze ROM pro HTC Wizarda (MDA Vario, Qtek 9100). Před několika minutami náš čtenář Johnnnnnnnnnny úspěšně dokončil flash této ROM! Jádro systému je celé v čínštině, ale tým serveru ppctuning.org se tuto ROM pokusí lokalizovat do angličtiny.

Po prvním spuštění systému čínská ROM překvapila téměř 45MB volné uživatelské paměti a necelými 30MB operační paměti RAM. Rychlost odezvy systému je srovnatelná se SuperROM pro Wizarda, za kterou stojí taktéž tým ppctuning.org. Prozatím si můžete prohlédnout první dávku screenshotů, další informace se dozvíte z našeho fóra, kam budou průběžně doplňovány nové postřehy a informace.

Aktualizováno 22:25: Johnnnnnnnnnny a jimm98y se pokusily o lokalizaci jádra do angličtiny, ale bohužel neúspěšně. Jejich druhý pokus směřoval k vyzkoušení jimmyho češtiny, kterou sám připravil pro SuperROM. Jak si můžete prohlédnout na screenshotech, lokalizace Crossbow do češtiny skutečně funguje, ovšem po aplikaci přestane fungovat zhruba 20% všech zástupců a položek v systému. Podle Johnyho slov by bylo možné ROM do češtiny lokalizovat, ale bylo by k tomu potřeba spousta času a práce. Bude proto výhodnější počkat na nějakou WWE ROM pro Wizarda, kde by s případnou lokalizací neměly být tak velké komplikace.

Nové screenshoty
- -

- -

- -

- -

 

Původní screenshoty z čínské verze WM6.0 \”Crossbow\”
- -

- -

- -

- -

- -

- -

-

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku