Domů » Bleskovky » Chytrý náramek Gear Fit a hodinky Gear & Gear Neo: Známe jejich ceny

Chytrý náramek Gear Fit a hodinky Gear & Gear Neo: Známe jejich ceny

Samsung při příležitosti konání Mobile World Congressu představil druhou generaci chytrých hodinek, kterou zastupují dva modely – Gear 2 a Gear 2 Neo se systémem Tizen. O několik dnů později, při premiéře Samsungu Galaxy S5, jsme se nečekaně dočkali odhalení chytrého náramku s fitness funkcemi Gear Fit. Ten nás na MWC opravdu zaujal, a to nejen svým designem se zakřiveným Super AMOLED displejem, ale i množstvím funkcí.


Samsung Gear 2

Server SamMobile.com před několika hodinami na twitteru zveřejnil očekávané ceny. Za chytré hodinky Gear 2 zaplatíte 299 EUR (cca 8200 Kč), za Gear 2 Neo 199 EUR (5400 Kč). Náramek Gear Fit se bude rovněž prodávat za 5400 Kč (uvedené ceny jsou včetně daně), ve všech případech tedy nepůjde o nikterak levné záležitosti. Gear Fit po premiéře budil mezi uživateli velký zájem, nicméně takto vysoká cena by nakonec případné zájemce mohla odradit.

Samsung Gear Fit

Oficiální ceny pro Českou republiku a Slovensko zatím neznáme, ale zřejmě se od těchto nebudou příliš lišit. Zahájení prodeje bychom se měli dočkat společně se smartphonem Galaxy S5, jehož uvedení na trh je naplánováno na 11. dubna.

Samsung Gear Fit: Stylové fitness hodinky (MWC 2014)

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

11 komentářů

 1. Petr (neregistrovaný)

  to jsou blázni

 2. Johny (neregistrovaný)

  Furt mi jako největší problem přijde nekompatibilita s jinými zařízeními. Pokud si tohle koupim, jsem prostě vázanej na jednu značku mobilního telefonu. Nesmyslná investice, obzvláště s takovou cenou.

  • Já tedy chápu jako největší problém výdrž. Líbí se mi u CooCoo, že to má dvě baterie, tedy nezávazné napájení pro hodinky (běžná výdrž hodinek) a pro smart funkce notifikace a ovládání hudby, (výdrž půl roku).

   Ale furt si hlídat hodinky, jestli mi ukazují čas, uf.

  • Presne výdrž je najväčší problém. CooCoo su ale skôr klasicke hodinky s jednoduchymi notifikaciami ako Casio Gshock.

   Zatiaľ majú zmysel fitness naramky Gear fit ako doplnok, ale cisto hodinky Gear ako nahrada klasickych hodiniek nie.

 3. Zoro (neregistrovaný)

  nechapu cenovou politiku u Samsungu,co novy model to je to drazsi,za par let to bude stat jako auto :D, trubky a navic to bude zase zabrzdeny

 4. Cena prestrelena ako u iných hodiniek. Z USA za 199 USD by sa možno Fit + dan oplatil

 5. Borec (neregistrovaný)

  Nechápu co na tom nechápou místní Nokia, LG a Sony bojs :) Za rok už po nějakých hodinkách neštěkne ani pes, bude to mít každý výše jmenovaný frikulín z Horní Dolní. Kdo chce být opravdu in, free a kůl ví, že musí ty hodinky mít v první vlně, hlavně ten Gear Fit, páč je jinej. Kdo ho koupí, obdiv je zajištěn ( zejména v takových těch skupinkách uhrovitých mladíků s Lumenama 520 a podobně ). Ovšem jen toto jaro a léto. Pak už se svejma cůl in a frikůlín hodinkama přijde i LG, Sony a Nokia a už to bude o ničem, no uznejte sami :)

 6. Pane veliteli co si představuješ pod takovým slovem „FRIKULÍN“

  • Petr (neregistrovaný)

   Tak třeba já mám NOTE3 koupenej hned první den prodeje za nekřesťanskejch 19tis. a nekupoval jsem ho proto, abych mohl někde v hloučku machrovat (asi protože se v hloučcích nepohybuju) ale protože to byl telefon na kterej jsem dlouho čekal. Už když jsem ho kupoval jsem věděl že za pár týdnů bude cena o pár tisíc nižší, ale kdybych měl pořád na něco čekat tak si nekupim nikdy nic. GEAR2 jsem si chtěl taky koupit hned v dubnu, ale čekal jsem cenu někde okolo 7tis po tom co se Samsung s GEAR1 spálil, ale ouha ono je to ještě horší. Tady budu holt muset počkat až půjdou s cenou dolů.

  • MM (neregistrovaný)

   Frikulín je označení skupiny mladých, kteří jenom říkaj Free, cool a in

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).