Domů » Bleskovky » Chytré hodinky Samsung Gear S2 dostanou nové funkce a řadu vylepšení

Chytré hodinky Samsung Gear S2 dostanou nové funkce a řadu vylepšení

Jihokorejský gigant chystá pro své chytré hodinky Gear S2 (recenze) velký update, a protože nic nenasvědčuje tomu, že by se na veletrhu IFA měl objevit jejich nástupce, Samsung má v plánu namísto toho zdokonalovat právě své „es dvojky“.

Spekuluje se, že by aktualizace měla přinést možnost nastavit si vlastní tapetu na ciferníku a k instalaci motivů již nebude potřeba telefonu a speciální aplikace – vše půjde rovnou z hodinek. Dále budou vylepšeny funkce pro sledování vašeho pohybu a nově bude přidán monitor spánku. Veškeré vaše fitness postupy a kondiční cíle budete moci navíc sdílet na Facebooku.

a23_img07

V neposlední řadě budou vylepšeny notifikace, aplikace pro předpověď počasí a funkce pro ovládání hodinek hlasem, S-Voice, se naučí několika novým povelům. I přes všechny novinky však doufáme, že nastávající update přinese dlouho očekávanou podporu systému iOS (více informací).

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.

3 komentářů

  1. lukecz (neregistrovaný)

    Kdyby tak uměly Google maps, tak už je mám na ruce. Škoda.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).