Podpora hodinek Samsung Gear S2 dorazí do iOS ještě tento měsíc

Chytré hodinky Samsung Galaxy Gear S2 (recenze) je možné používat s většinou telefonů s Androidem, nikoliv pouze se smartphony z dílen jihokorejského giganta, jako tomu bylo u předchozích modelů. Na lednovém veletrhu CES navíc Samsung potvrdil, že během letošního roku budou jeho nejnovější hodinky spolupracovat i s iOS zařízeními.

samsung-gear-s2-press-169

Pro spárování těchto konkurenčních zařízení bude sloužit aplikace Gear Manager pro iOS, která má být podle serveru SamMobile vypuštěna ještě v tomto měsíci. Dá se předpokládat, že nabídka funkcí bude při spárování s iPhonem omezenější než v případě telefonů s Androidem, zcela určitě například nebudou fungovat platby skrze Samsung Pay. I tak ale budou mít uživatelé obou táborů volnější ruce při výběru nových mobilních hraček – vlastníci iPhonů si budou moci koupit hodinky od Samsungu, jejich majitelé si zase budou moci pořídit ke svým hodinkám iPhone.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. Jakub (neregistrovaný)

    Tak šup šup :) Mám hodinky, mám Galaxy S6 a mám i iPhone 6S tak jsem zvědavý, co vše bude iPhone podporovat :)

  2. P8 (neregistrovaný)

    Apple tuto aplikaci urcite zcenzuruje (VYMAŽE) z obchodu aby nedelala konkurenci pro jejich trapný ,,hodinky“

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel