Domů » Bleskovky » Podpora hodinek Samsung Gear S2 dorazí do iOS ještě tento měsíc

Podpora hodinek Samsung Gear S2 dorazí do iOS ještě tento měsíc

Chytré hodinky Samsung Galaxy Gear S2 (recenze) je možné používat s většinou telefonů s Androidem, nikoliv pouze se smartphony z dílen jihokorejského giganta, jako tomu bylo u předchozích modelů. Na lednovém veletrhu CES navíc Samsung potvrdil, že během letošního roku budou jeho nejnovější hodinky spolupracovat i s iOS zařízeními.

samsung-gear-s2-press-169

Pro spárování těchto konkurenčních zařízení bude sloužit aplikace Gear Manager pro iOS, která má být podle serveru SamMobile vypuštěna ještě v tomto měsíci. Dá se předpokládat, že nabídka funkcí bude při spárování s iPhonem omezenější než v případě telefonů s Androidem, zcela určitě například nebudou fungovat platby skrze Samsung Pay. I tak ale budou mít uživatelé obou táborů volnější ruce při výběru nových mobilních hraček – vlastníci iPhonů si budou moci koupit hodinky od Samsungu, jejich majitelé si zase budou moci pořídit ke svým hodinkám iPhone.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments