Domů » Bleskovky » Chytré hodinky Pebble koupíte v ČR i na Slovenku. U nás je nabízí i O2

Chytré hodinky Pebble koupíte v ČR i na Slovenku. U nás je nabízí i O2

V České republice a na Slovensku se před několika dny začaly oficiálně prodávat chytré hodinky Pebble, které lze spojit s Androidem i iOS a neoficiálně i s Windows Phone/Mobile či BlackBerry. Věděli jste, že kariéra těchto hodinek začala v roce 2012 na Kickstarteru? Zakladatel Erik Migicovsky tehdy pro svůj projekt dokázal oslovit přes 68,000 lidí, kteří mu v jedné z nejúspěšnějších crowdfundingových kampaní svěřili přes 10 milionů dolarů.

Pebble

V první sérii bylo v průběhu jediného roku prodáno přes milion kusů. Na český trh se nyní dostává první i druhá série hodinek – jednotlivé modely nesou označení Pebble Time, Pebble Time Steel a Pebble Round.

Hodinky Pebble Time byly na přání uživatelů vybaveny barevným e-ink displejem. Díky tomu si mají hodinky udržet nadstandardní výdrž, která se má při běžném používání pohybovat kolem sedmi dnů na jedno nabití. Představený model je zhruba o dvacet procent tenčí než předchozí generace a po stránce designu působí daleko dospělejším dojmem. Nutno dodat, že displej ani v jednom případě není dotykový. Sportovní nadšence potěší odolnost vůči stříkající vodě a ergonomicky prohnuté šasi pro pohodlné nošení.

Pebble Time Steel: This Time We Mean Business

Ceny hodinek startují na ceně 3 699 Kč u modelu Classic. Model Pebble Time vyjde na 6 999 Kč. Za prémiový model Pebble Time Steel pak zákazník zaplatí 8 499 Kč. Za stejné  ceny má hodinky ve své nabídce od včerejšího dne také operátor O2.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentářů

  1. Iggy (neregistrovaný)

    Pebble jsou super, malé lehké, pěkná výdrž a spousta aplikací :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).