Domů » Bleskovky » Chybí vám něco ve Windows Phone? Napište to Microsoftu

Chybí vám něco ve Windows Phone? Napište to Microsoftu

Microsoft spustil novou Customer Feedback stránku pro uživatele zařízení s operačním systémem Windows Phone. Pokud ovládáte angličtinu, můžete do seznamu přidat svůj požadavek na funkce a vlastnosti, které vám v „Mangu“ chybí. Při procházení příspěvků lze narazit na velice zajímavé a inovativní návrhy. Spousta uživatelů by například uvítala povolení všech funkcí Bingu mimo USA a UK, podporu USB Mass Storage, vytváření screenshotů, ukončování uspaných aplikací nebo možnost vytváření vyzváněcích melodií přímo z Music hubu. Máte-li zajímavý tip, můžete jej do databáze doplnit a případně se s ním pochlubit v našem diskuzním fóru.

-

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

7 komentářů

 1. presne tak ..ludia samy nevedia čo vlastne chcu ..až ked im to ukažete ..budu to kupovať ako čerstve rožky :D

 2. ja viem co chcem…mass storage!!!

 3. Proč si ti, co tak nutně potřebují Mass Storage nekoupí USB flash disk a dají ho třeba na klíče?

  • Kuba (neregistrovaný): Nevím, co si přesně prohlížíš v mobilu, ale předpokládám, že dokumenty. Stačí si jenom zvyknout je nahrávat na skydrive. To je vše. Já si na to zvykl a mass storage mě nechybí…

 4. Mně chybí jenom plný multitasking na ostatní komunikační protokoly. Jinak jenom drobnosti, které přežiju.

 5. Miroslav Havlíček

  Věc, která mě osobně nejvíc štve a štvala na WP7 už od jeho uvedení na trh (kam se hrabal multi-tasking nebo copy&paste) je jenom jedna stupnice hlasitosti pro všechny zvuky telefonu. Večer si před spaním pouštím potichu hudbu nebo podcasty a ráno už jsem párkrát málem zaspal, protože jsem neslyšel budík.
  Zatím má požadavek na změnu současného stavu ale docela dost hlasů, tak se snad na něj v příští verzi už konečně dostane.

 6. úplně obyčejný reminder, který vydá delší než vteřinové a neslyšitelné pípnutí a kalendář rolující události dnešního dne…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).