Sledujte nás na YouTube

Chybí vám něco ve Windows Phone? Napište to Microsoftu

Microsoft spustil novou Customer Feedback stránku pro uživatele zařízení s operačním systémem Windows Phone. Pokud ovládáte angličtinu, můžete do seznamu přidat svůj požadavek na funkce a vlastnosti, které vám v „Mangu“ chybí. Při procházení příspěvků lze narazit na velice zajímavé a inovativní návrhy. Spousta uživatelů by například uvítala povolení všech funkcí Bingu mimo USA a UK, podporu USB Mass Storage, vytváření screenshotů, ukončování uspaných aplikací nebo možnost vytváření vyzváněcích melodií přímo z Music hubu. Máte-li zajímavý tip, můžete jej do databáze doplnit a případně se s ním pochlubit v našem diskuzním fóru.

-

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

7 komentářů

 1. h8me (neregistrovaný)

  presne tak ..ludia samy nevedia čo vlastne chcu ..až ked im to ukažete ..budu to kupovať ako čerstve rožky :D

 2. agopom (neregistrovaný)

  ja viem co chcem…mass storage!!!

 3. premikkoci (neregistrovaný)

  Proč si ti, co tak nutně potřebují Mass Storage nekoupí USB flash disk a dají ho třeba na klíče?

  • premikkoci (neregistrovaný)

   Kuba (neregistrovaný): Nevím, co si přesně prohlížíš v mobilu, ale předpokládám, že dokumenty. Stačí si jenom zvyknout je nahrávat na skydrive. To je vše. Já si na to zvykl a mass storage mě nechybí…

 4. Tightrlík (neregistrovaný)

  Mně chybí jenom plný multitasking na ostatní komunikační protokoly. Jinak jenom drobnosti, které přežiju.

 5. Miroslav Havlíček (neregistrovaný)

  Věc, která mě osobně nejvíc štve a štvala na WP7 už od jeho uvedení na trh (kam se hrabal multi-tasking nebo copy&paste) je jenom jedna stupnice hlasitosti pro všechny zvuky telefonu. Večer si před spaním pouštím potichu hudbu nebo podcasty a ráno už jsem párkrát málem zaspal, protože jsem neslyšel budík.
  Zatím má požadavek na změnu současného stavu ale docela dost hlasů, tak se snad na něj v příští verzi už konečně dostane.

 6. p.a.Ť.o (neregistrovaný)

  úplně obyčejný reminder, který vydá delší než vteřinové a neslyšitelné pípnutí a kalendář rolující události dnešního dne…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *