Domů » Bleskovky » Chrome jako výchozí prohlížeč pro Nexus 7, stahujte novou verzi

Chrome jako výchozí prohlížeč pro Nexus 7, stahujte novou verzi

Během včerejší premiéry levného tabletu Nexus 7 zazněla informace o tom, že výchozím systémovým prohlížečem se stane Google Chrome. Ten byl prostřednictvím Google Play k dispozici už několik měsíců, nicméně vždy pouze ve formě beta verze. Google ale včera krátce po skončení keynote aktualizoval většinu svých aplikací; update se dočkal Google+ klient, Google Mapy, Google Earth a samozřejmě i webový prohlížeč Google Chrome.

 

Nová verze browseru už nemá „štítek“ beta, ale jde o první stabilní verzi; určena je pouze pro zařízení s Androidem 4.x.

-

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

7 komentářů

  1. Ak stale nemá podporu flashu, tak dik ale neprosim (aj firefox ju už má)

  2. Flash stále nefunguje a obávam sa, že ani nebude.

  3. Mapy už jdou po čtvercích stáhnout. Takže navigace běží offline.

  4. Ten flash mi taky chybí k dokonalosti :( jinak už jsem stáhl nový Google Play a jedna klávesnice si nainstalovala jen balík s jazykem (nikoliv celek) :-)

  5. Flash to ještě pořád chce. Kdyby ho přestali dávat za dva roky, tak chápu, ale dnes je to pořád moc používaná, byť zastaralá a nedokonalá technologie.

  6. zipiik (neregistrovaný)

    A vsimli jste si, ze v mobilnim Chrome nefunguje m.smartmania.cz? Uz rolovani seznamem clanku je pomale a trhane a clankem nejde scrollovat vubec. Dela to jeste nekomu? Defaultni prohlizec i FF jsou vcelku v pohode.

  7. Flash player oficiálně pro Android končí 15. srpna, čili od tohoto data jej nebude v Marketu možno stáhnout, nicméně stávající uživatelé, kteří jej momentálně mají, nadále budou získávat bezpečnostní záplaty a balíčky oprav. V novém Androidu 4.1 se s Flashem nepočítá už vůbec.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).