Chrome jako výchozí prohlížeč pro Nexus 7, stahujte novou verzi

Během včerejší premiéry levného tabletu Nexus 7 zazněla informace o tom, že výchozím systémovým prohlížečem se stane Google Chrome. Ten byl prostřednictvím Google Play k dispozici už několik měsíců, nicméně vždy pouze ve formě beta verze. Google ale včera krátce po skončení keynote aktualizoval většinu svých aplikací; update se dočkal Google+ klient, Google Mapy, Google Earth a samozřejmě i webový prohlížeč Google Chrome.

 

Nová verze browseru už nemá „štítek“ beta, ale jde o první stabilní verzi; určena je pouze pro zařízení s Androidem 4.x.

-

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

7 komentářů

 1. mino (neregistrovaný)

  Ak stale nemá podporu flashu, tak dik ale neprosim (aj firefox ju už má)

 2. silent64sk (neregistrovaný)

  Flash stále nefunguje a obávam sa, že ani nebude.

 3. Crackonosh (neregistrovaný)

  Mapy už jdou po čtvercích stáhnout. Takže navigace běží offline.

 4. Sir Sprice (neregistrovaný)

  Ten flash mi taky chybí k dokonalosti :( jinak už jsem stáhl nový Google Play a jedna klávesnice si nainstalovala jen balík s jazykem (nikoliv celek) :-)

 5. Bartyx (neregistrovaný)

  Flash to ještě pořád chce. Kdyby ho přestali dávat za dva roky, tak chápu, ale dnes je to pořád moc používaná, byť zastaralá a nedokonalá technologie.

 6. zipiik (neregistrovaný)

  A vsimli jste si, ze v mobilnim Chrome nefunguje m.smartmania.cz? Uz rolovani seznamem clanku je pomale a trhane a clankem nejde scrollovat vubec. Dela to jeste nekomu? Defaultni prohlizec i FF jsou vcelku v pohode.

 7. Čambus (neregistrovaný)

  Flash player oficiálně pro Android končí 15. srpna, čili od tohoto data jej nebude v Marketu možno stáhnout, nicméně stávající uživatelé, kteří jej momentálně mají, nadále budou získávat bezpečnostní záplaty a balíčky oprav. V novém Androidu 4.1 se s Flashem nepočítá už vůbec.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel