Domů » Bleskovky » Chcete si zahrát Counter-Strike na hodinkách s Android Wear? Žádný problém!

Chcete si zahrát Counter-Strike na hodinkách s Android Wear? Žádný problém!

Přibližně před týdnem jsme vám přinesli informaci o tom, že si legendární hru Counter-Strike ve verzi 1.6 můžete neoficiálně zahrát na zařízeních s operačním systémem Android. Netrvalo dlouho a tato nesmrtelná střílečka zavítala i do malých hodinek se systémem Android Wear.

Nad důvodem portace hry pro malinkatý displej ani nad celým nápadem nemá smysl vůbec přemýšlet. Nepředpokládá se, že by se Counter-Strike masivně do hodinek rozšířil natolik, aby jej lidé hráli různě po ulicích nebo nedej bože i doma s herním PC stojícím opodál. Dave Benett, muž který stojí za tímto ztřeštěným nápadem, chtěl jen demonstrovat, že to prostě jde, a že možnosti jsou nekonečné.

cs_androidwear_title

Portaci hry Dave přinesl do hodinek LG G Watch s 1,5palcovou obrazovkou s rozlišením 280 x 280 pixelů, ve kterých se dále ukrývá čtyřjádrový procesor Snapdragon 400 o frekvenci 1,2 GHz, 512 MB RAM a 400 mAh baterie. Už jen při pohledu na velikost obrazovky musí být každému jasné, že o profesionální hraní nepůjde. Nepůjde totiž o hraní skoro žádné. Displej je tak malý, že jednoduše nemáte šanci přes své prsty, kterými svého vojáčka ovládáte, cokoliv vidět.

Pokud byste o hraní na hodinkách přeci jen přemýšleli a postupovali podle návodu, který tvůrce oficiálně zveřejnil, počítejte s tím, že budete figurovat pouze na posledních příčkách tabulky s výsledky. Jak takové „hraní“ vypadá můžete vidět na přiloženém videu.

Counter Strike on Android Wear

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.

Diskuze k článku

  1. QNX (neregistrovaný)

    :D To už koho napadne toto.
    hrateľnoť žiadna

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).