Domů » Bleskovky » Chcete mít průhledný iPhone X? Jde to nedestruktivní i destruktivní metodou

Chcete mít průhledný iPhone X? Jde to nedestruktivní i destruktivní metodou

Server iFixit nedávno provedl rozborku iPhonu X a odhalil několik zajímavých věcí ohledně uspořádání komponent (více informací). Stejný zdroj nyní přichází se dvěma detailními snímky z této rozborky (první je reálná fotografie, druhý obrázek je rentgenový), které lze u iPhonu X použít jako pozadí plochy a zamykací obrazovky.

Výsledek vypadá fantasticky – díky bezrámečkovému displeji to vypadá, jako byste v rukách drželi telefon se zcela průhlednou čelní stranou (co na tom, že jsou vidět komponenty z pohledu strany zadní).

Obrázky v plném rozlišení si můžete stáhnout z těchto stránek, pokud si chcete stejnou legraci užít se staršími iPhony, máte stejnou možnost, wallpapery z rozborky je možné stáhnout z následujících odkazů:

Pokud se nespokojíte pouze s wallpaperem a chcete mít svůj iPhone X skutečně průhledný, i taková možnost existuje, ale připravte se na vysokou pravděpodobnost poškození telefonu, ztrátu voděodolnosti a pochopitelně i záruky.

Totally Clear iPhone X Mod!

Princip úpravy spočívá v sejmutí zadního krytu a vyškrábání jeho černé vrstvy z vnitřní strany, až vám v ruce zbude pouze čisté sklo. My raději doporučujeme zvolit první, nedestruktivní metodu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

8 komentářů

 1. Jako tapeta povedené, mám chuť najít něco podobného pro svůj smartphone.
  Současná default aOS tapeta, co byla u mé Custom ROM je povedená ale proč nezkusit něco takového.

 2. Jeste lepsi je zelena linka na tomto uzasnem displeji.

  [odkaz]

  • Koho zajímá co píše přiteplená ovce mrtvého mobilního OS – alias htcjirka?

  • Obecný problém Samsung displejů, dělal to i kolegův S7 edge. Ty amoledy jsou fakt tragédie, já bych si to Xko za 30 klacků nikdy nekoupil. Když Apple, tak s IPS na 8+.

  • Presne tak, neni nad kvalitnejsi IPS.Ty linky si pamatuji u S7 Edge.
   Krasne jsou i ty duchy na jednobarevnem podkladu.

 3. A co jako že ten rentgenovej snímek je zezadu, to je fakt tak těžký ten obrázek zrcadlit? :-D a pak je druhá otázka, jestli chci mít vidět vnitřnosti zepředu, nebo zezadu…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).