Domů » Bleskovky » Chcete mít průhledný iPhone X? Jde to nedestruktivní i destruktivní metodou

Chcete mít průhledný iPhone X? Jde to nedestruktivní i destruktivní metodou

Server iFixit nedávno provedl rozborku iPhonu X a odhalil několik zajímavých věcí ohledně uspořádání komponent (více informací). Stejný zdroj nyní přichází se dvěma detailními snímky z této rozborky (první je reálná fotografie, druhý obrázek je rentgenový), které lze u iPhonu X použít jako pozadí plochy a zamykací obrazovky.

Výsledek vypadá fantasticky – díky bezrámečkovému displeji to vypadá, jako byste v rukách drželi telefon se zcela průhlednou čelní stranou (co na tom, že jsou vidět komponenty z pohledu strany zadní).

Obrázky v plném rozlišení si můžete stáhnout z těchto stránek, pokud si chcete stejnou legraci užít se staršími iPhony, máte stejnou možnost, wallpapery z rozborky je možné stáhnout z následujících odkazů:

Pokud se nespokojíte pouze s wallpaperem a chcete mít svůj iPhone X skutečně průhledný, i taková možnost existuje, ale připravte se na vysokou pravděpodobnost poškození telefonu, ztrátu voděodolnosti a pochopitelně i záruky.

Totally Clear iPhone X Mod!

Princip úpravy spočívá v sejmutí zadního krytu a vyškrábání jeho černé vrstvy z vnitřní strany, až vám v ruce zbude pouze čisté sklo. My raději doporučujeme zvolit první, nedestruktivní metodu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments