Domů » Bleskovky » CG Transit: Vyhledávání dopravních spojení v ČR a na Slovensku pro WP

CG Transit: Vyhledávání dopravních spojení v ČR a na Slovensku pro WP

Ve Windows Phone Marketplace se objevila nová česká aplikace od společnosti Circlegate, která umožňuje snadno a rychle vyhledávat dopravní spojení v jízdních řádech v České republice a na Slovensku. Aktuální verze CG Transit je freeware a poskytuje následující možnosti:

  • vyhledávání spojení a odjezdů, pokročilé nastavení hledání (přestupní a průjezdní zastávky, dopravní prostředky), možnost vyhledávat z aktuální pozice
  • oblíbené spojení, možnost připnutí na hlavní obrazovku
  • posílání spojení SMS a emailem
  • zobrazení na mapě
  • jednoduché posílání SMS jízdenek
  • aplikace je lokalizovaná do češtiny, slovenštiny a angličtiny

  

Kromě historie hledání a spojení připnutých na hlavní obrazovku aplikace vyžaduje, aby bylo zařízení připojené k internetu.
Data poskytují společnosti CHAPS spol. s r.o. a Inprop s.r.o. Aplikace je zdarma plně funkční do 31.10.2012. Pokud program otestujete, podělte se o své dojmy do komentářů.


-

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Tomáš Kápl
Uživatel
Tomáš Kápl

Super aplikace. Doporučuji. Každopádně bych uvítal živou dlaždici i pro odjezdy ze zastávky. Také by mě zajímalo, co se stane po 31.10.2012…

zbynda01
Anonym
zbynda01

Díky, jak píše Andreas, tak čekáme na to, co umožní WP8 a poté uvidíme. Dohoda s firmou Chaps je ale taková, že ke zpoplatnění určitě dojde.

Andreas
Anonym
Andreas

Tak „Smartřády“ už dorazily i na WP, hezké :-)

to Tomáš Kápl: další budoucnost je zmíněna přímo na stránkách Circlegate v článku popisující tuto aplikaci – záleží jaké budou možnosti WP8.

scribblerr
Anonym
scribblerr

no konečně pořadná apka pro hledání spojení. díky. 5 hvězd.