Domů » Bleskovky » Čeští vývojáři Playito nabízejí v prosinci všechny herní tituly ve slevě

Čeští vývojáři Playito nabízejí v prosinci všechny herní tituly ve slevě

Uvítali byste nějaký brzký vánoční dárek? Česko-slovenské herní studio Playito snižuje přechodně až do konce prosince cenu svých her na minimum, tedy na necelých 20 Kč jak pro Android, tak iOS.

Chcete si zastřílet na kachny? Vyzkoušejte DarkHunt HD (vhodná pro děti) nebo DarkHunt HD: Brutality (doporučená pro drsnější hráče). Pokud se vám kachny líbí a nepotřebujete do nich nutně střílet, můžete vzít zavděk aktivní tapetou DarkHunt, kterou Playito nabízí svým fanouškům zcela zdarma.

- -
DarkHunt HD

Chcete si užít old-school hraní ve stylu Arkanoidu? Kupte DeathMetal HD a propinkejte své „ocelové koule“ 40 levely v nápaditých prostředích. Cítíte se dostatečně zdatní na to porazit velmi chytré protivníky jen pomocí časovaných bomb? Pro všechny milovníky stylu Bombermana jsou FireLords HD jasná volba. Jenom pozor, projít přes 40 levelů vám pár dní zabere, to vám může potvrdit i náš šéfredaktor Jirka Hrma :-).

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments