Domů » Bleskovky » Česká aplikace iBrewCoffee: propracovaný kávový deníček

Česká aplikace iBrewCoffee: propracovaný kávový deníček

Káva je jedním z nejpopulárnějších nápojů na světě. Ať už jí máte rádi ve formě espressa, ledové kávy či klasického českého „turka“, každý způsob přípravy má něco do sebe. Pakliže nevnímáte kávu jako první věc nutnou hned pro probuzení, ale spíše jako životní styl, neměla by vaší pozornosti uniknout česká aplikace iBrewCoffee.

iphone coffee app
Aplikace iBrewCoffee je určena pro všechny kávové nadšence

Jedná se o kávový deník pro výběrovou kávu a kávové recepty (takzvané brews). Je určena pro všechny kávové nadšence, kteří chtějí mít zaznamenanou všechnu svoji připravenou kávu a zdokonalit se v metodách její přípravy. U záznamů je možné sledovat, jak nastavení mlýnku, množství vody či teplota ovlivňuje výsledný nápoj.

iBrewCoffee app
Aplikace iBrewCoffee

V aplikaci je na výběr přes 1600 pražíren, 400 kávových regionů, 250 kávových odrůd, 300 chuťových profilů, 20 metod zpracování a 27 metod přípravy kávy– od Aeropressu až po Woodneck, přičemž nechybí možnost přidat také vlastní pražírnu.

Nepřehlédněte – Česká aplikace Fishsurfing chce spojit rybáře z celého světa [recenze]

Hlavní funkce aplikace je mít všechny kávy, jejich fotografie a individuální způsoby přípravy na jednom místě a možnost ve všem jednoduše vyhledávat. Kávu a způsoby přípravy je možné vyhledat podle informací, které jsme si k nim uložili, jako např. pražírna, chuťový profil, metoda zpracování, země či region původu, odrůda, metoda přípravy a tak dále.

Své osvědčené způsoby přípravy kávy můžete snadno sdílet s přáteli na sociálních sítích a pro staromilce je také možnost si svůj deník vyexportovat do PDF a poté následně vytisknout. Na rozdíl od papírové formy ale v aplikaci iBrewCoffee o svá data jen tak nepřijdete díky cloudové synchronizaci. Aplikace je zdarma dostupná pro operační systémy iOS a Android, nicméně obsahuje in-app nákupy s možností dokoupení prémiových funkcí.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

2 komentářů

  1. fayn počin, rád podpořím CZ vývojáře ☕

  2. Za chvili bude i WC denicek? Lidstvo jiz definitivne upada

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).