Domů » Bleskovky » Černý pátek neminul ani Netatmo. Využít můžete 25% slevy

Černý pátek neminul ani Netatmo. Využít můžete 25% slevy

Kdo někdy pokukoval či rovnou zařizoval chytrou domácnost, jistě narazil na produkty firmy Netatmo. Ať už jde o chytré kamery, meteostanice, termostatické hlavice či senzor monitorující mikroklima v domácnosti, všechny se mohou pyšnit jak příkladným zpracováním, tak o něco vyšší cenou. Nedávno také Netatmo smazalo jeden ze svých vroubků, kdy konečně umožnilo integraci svých produktů do Google Home a Alexy.

Netatmo Security 1
Využijte velké slevy na produkty Netatmo

Pokud máte nějaký z produktů francouzské společnosti vyhlédnutý, máte ideální příležitost ke koupi. V období mezi 26. – 30. listopadem se totiž Netatmo připojilo k Black Friday a přímo z oficiálních stránek můžete zakoupit takřka jakýkoli jejich produkt s 25% slevou. Akce na produkty Netatmo mají také partneři Alza, iStyle, Smarty, iStores a Mzone.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

2 komentářů

  1. Zajímavé, že ty ceny jsou stejné jako před Black Friday 😁 Takové články byste jsi mohli odpustit

    • Tak to si pořiď brejle. Netatmo má tyhle akce každý rok a ty slevy tam jsou. Jak na Alze, tak na ofiko netatmo shopu. Loni jsem takhle kupoval meteostanici.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).