Domů » Bleskovky » Brousíte si zuby na Huawei Mate 50? Letos se pravděpodobně nedočkáte

Brousíte si zuby na Huawei Mate 50? Letos se pravděpodobně nedočkáte

Problémy společnosti Huawei ve spojitosti s americkými sankcemi nadále přetrvávají. Ačkoliv jsme se měli na jaře dočkat představení nové řady smartphonů P50, zatím se stále nic neděje. Pořád je zde ale naděje, že řada v nadcházejících měsících dorazí.

Huawei Mate 40 Pro 11
Huawei Mate 40 Pro

To se však nedá říci o chystané rodině smartphonů řady Mate 50, která se pravděpodobně letos vůbec nedočká představení. Tyto informace potvrzují i zdroje z Číny. Zdá se, že Huawei musí soustředit své omezené zdroje na představení modelu P50 a Mate 50 letos bude vynechán. Čínský technologický gigant přitom novinky modelové řady Mate představoval pravidelně už od roku 2013. Letos poprvé (a snad ne naposled) nás tedy s největší pravděpodobností čeká pauza.

Adam Bělunek

Baví mě Apple, kvalitní audio-video technika a obecně chytrá řešení, která fungují. Volné dny se snažím trávit na kole v bikeparcích a trailcentrech, nebo na horách s batohem na zádech. Užívám si dobrou hudbu, občas zajímavou knihu a rád cestuji.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).