Cena:

Caviar upravil iPhone 13 pro fanoušky Elona Muska. Použil materiál z recyklované Tesly

Caviar Musk 1

Smartphony za poslední roky došly do stavu, kdy jsou si velmi podobné, a u iPhonů to platí dvojnásob. Odlišit se můžete leda nějakým extravagantním obalem nebo zakoupením limitované barevné edice, to je ale asi tak všechno.

Caviar Musk 1
iPhone 13 v úpravě od firmy Caviar

S tím počítalo ruské studio Caviar, které má za sebou už množství zajímavých projektů. Nyní si vzalo do parády iPhone 13 Pro a vytvořilo tzv. Electra Limited Edition. Na těle telefonu můžete vidět kovové části, které pocházejí z roztavených dílů Tesly Model 3. Hliníkový panel na zádech telefonu je ozdoben rytinami portrétu Elona Muska nebo logem firmy Tesla.

Caviar Musk 2
Busta Elona Muska

Nechybí ani další prémiové materiály, jako je titan nebo měď z baterie Tesly. Pokud je vám to pořád málo, za 3 220 USD (73 000 Kč bez DPH) si můžete pořídit také Muskovu bustu odlitou opět z dveří a kapoty Modelu 3. Výrobní proces je zobrazen na následujícím videu. K dispozici bude pouze 27 exemplářů.

Tesla Model 3 gets remelted into the iPhone 13 Pro and the bust of Elon Musk

Na speciální iPhone 13 Pro (128 GB) ve variantě inspirované Muskem si budete muset nachystat asi 150 000 Kč bez DPH. Ve stejné úpravě je možné pořídit i větší model Pro Max (128 GB) s cenovkou zhruba 165 000 Kč bez DPH.

Autor článku
Adam Bělunek
Baví mě Apple, kvalitní audio-video technika a obecně chytrá řešení, která fungují. Volné dny se snažím trávit na kole v bikeparcích a trailcentrech, nebo na horách s batohem na zádech. Užívám si dobrou hudbu, občas zajímavou knihu a rád cestuji.