Domů » Bleskovky » Carcassonne a Mini Dash pro Windows Phone ve slevě za 21 Kč

Carcassonne a Mini Dash pro Windows Phone ve slevě za 21 Kč

Pokud hledáte vhodné tituly, kterými byste se zabavili během nadcházejícího víkendu, máme pro vás tip na dvě zajímavé hry, které jsou v rámci pravidelné akce Red Stripe Deals dostupné ve slevě za 21 Kč.

Carcassonne

Cena: 21 Kč
Platforma: Windows Phone 7.5 a 8
Velikost: 45 MB

Carcassonne asi není potřeba nijak detailně přestavovat – jedná se o strategickou hru s poměrně jednoduchými pravidly, která si velmi lehce zapamatujete během první hry. Ve stručnosti se jedná o obsazování kostelů, luk, cest či hradů, podle jejichž rozsáhlosti získáváte body. Postupně si berete destičky z balíčku a přikládáte je k ostatním. V případě, že chcete obsadit určitou část, tak na ni stačí položit panáčka. Těch máte ovšem omezený počet, abyste nemohli obsazovat vše. Po uzavření dané oblasti ovšem panáčka dostanete zpět a můžete ho tak znovu použít. To se ovšem netýká luk, z těch totiž dostanete panáčky až při finálním sčítání, nevyplatí se na ně proto dát většinu panáčků.

Odkaz na WP katalog

Mini Dash

Cena: 21 Kč
Platforma: Windows Phone 8
Velikost: 27 MB

Mini Dash je propracovaná hopsačka zasazená do pestrého světa plného překážek. Pro hráče jsou celkem připraveny tři odlišné světy, které dohromady poskytují na 150 úrovní. Vybrat si můžete také obtížnost. Pokud máte podobný typ her rádi, rozhodně Mini Dash vyzkoušejte, za těch 21 Kč opravdu stojí.

Odkaz na WP katalog

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments