Domů » Bleskovky » Carcassonne a Mini Dash pro Windows Phone ve slevě za 21 Kč

Carcassonne a Mini Dash pro Windows Phone ve slevě za 21 Kč

Pokud hledáte vhodné tituly, kterými byste se zabavili během nadcházejícího víkendu, máme pro vás tip na dvě zajímavé hry, které jsou v rámci pravidelné akce Red Stripe Deals dostupné ve slevě za 21 Kč.

Carcassonne

Cena: 21 Kč
Platforma: Windows Phone 7.5 a 8
Velikost: 45 MB

Carcassonne asi není potřeba nijak detailně přestavovat – jedná se o strategickou hru s poměrně jednoduchými pravidly, která si velmi lehce zapamatujete během první hry. Ve stručnosti se jedná o obsazování kostelů, luk, cest či hradů, podle jejichž rozsáhlosti získáváte body. Postupně si berete destičky z balíčku a přikládáte je k ostatním. V případě, že chcete obsadit určitou část, tak na ni stačí položit panáčka. Těch máte ovšem omezený počet, abyste nemohli obsazovat vše. Po uzavření dané oblasti ovšem panáčka dostanete zpět a můžete ho tak znovu použít. To se ovšem netýká luk, z těch totiž dostanete panáčky až při finálním sčítání, nevyplatí se na ně proto dát většinu panáčků.

Odkaz na WP katalog

Mini Dash

Cena: 21 Kč
Platforma: Windows Phone 8
Velikost: 27 MB

Mini Dash - iPhone/iPod Touch/iPad - HD Gameplay Trailer

Mini Dash je propracovaná hopsačka zasazená do pestrého světa plného překážek. Pro hráče jsou celkem připraveny tři odlišné světy, které dohromady poskytují na 150 úrovní. Vybrat si můžete také obtížnost. Pokud máte podobný typ her rádi, rozhodně Mini Dash vyzkoušejte, za těch 21 Kč opravdu stojí.

Odkaz na WP katalog

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

6 komentářů

 1. Mini Dash je skvělá hra. Trénuje trpělivost :)

 2. Díky za tip na minidash… vypadá to, že si uas budu mít chvíli čím krátit dlouhé chvíle, byť jich moc není..

  BTW proč jsou u článku tak odporné ikony pro stažení? kulaté rohy, divně tlusté písmo se žlutou barvou nepochopitelně natřískané na sebe bez trochy prostoru – oficiální obrázek pro link do wpstore by byl mnohem lepší ;-)

  [odkaz]

  • Martin II (neregistrovaný)

   mimonaut: Tiez neviem preco sa snazia vyrobit odkaz na Windows phone marketplace ala android? Hlavne ked ma MS vlastnu grafiku a lepsiu.

  • Protože když jsme měli ikonku ofiko od Microsoftu a vedle toho byly ikonky pro Google Play a App Store se zaoblenými rohy, vypadalo to hnusně a dostali jsme tady za to v diskuzi vynadáno, tak jsem nedávno udělal alespoň provizorní ikonky v jednotném designu.

   Když se píše o aplikaci, která je pro všechny tři platformy, a dala se ta tlačítka vedle sebe, každé s jiným designem, vypadalo to ultra ošklivě. Ikonky platforem budou nové, ale až s novým designem webu, který bychom chtěli spustit v průběhu března.

  • Zajímavé starosti, vzhled ikonky :D

  • Mně to teda ošklivé vůbec nepřišlo, když byly vedle sebe rozdílné „ty správné“ ikony. Je to tak i na jiných webech a jasně to na první pohled jednotlivé platformy odliší :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).