TOPlist

Budou takto vypadat Apple Watch Series 7? Číňané už vyrábějí kopie

apple watch series 7

V letošním roce očekáváme představení nejen nových iPhonů 13, ale také chytrých hodinek Apple Watch Series 7. Ty by podle spekulací měly přinést změnu designu, která se nese v duchu aktuální řady iPhone 12, tedy plochých hran. V Číně už některé firmy čekat na oficiální představení nových Apple Watch nebavilo, a tak z dostupných informací začaly vytvářet kopie.

Ponechme stranou otázku, zda se jedná o kopie i v případě, když kopírovaný produkt ještě nespatřil světlo světa. Ačkoli pochopitelně klony ani zdaleka nedosahují standardů Applu (ostatně co byste za prodejní cenu cca 1 300 korun chtěli), rozhodně se jedná o zajímavý pohled na možný budoucí design.

Nutno totiž podotknout, že výroba Apple Watch probíhá v Číně, a je tedy možné, že některý ze zaměstnanců továrny se nad sklenkou rýžové pálenky o novém designu chytrých hodinek z Cupertina rozpovídal.

https://twitter.com/duanrui1205/status/1431283843990884353

Podle posledních úniků by Apple Watch 7 měly disponovat plochými hranami, tenčími rámečky kolem displeje, rychlejším procesorem a možná také podporou 5G sítí. Změnit by se měly také velikosti – Apple Watch 7 údajně přijdou na trh ve velikostech 41 mm a 45 mm. S čím ale Apple opravdu přijde, na to si budeme muset počkat.

Autor článku Michael Chrobok
Michael Chrobok
Zástupce šéfredaktora, fotograf, hráč. Baví mě baseball, F1, urbanismus, filmy Wese Andersona, moderní umění a rozličné fantasy/sci-fi světy. Nepohrdnu dobrým jídlem, zajímavou knihou či výletem do neznáma.

Kapitoly článku