Domů » Články » BT GPS Visiontac: Nejmenší, stylový, kompaktní

BT GPS Visiontac: Nejmenší, stylový, kompaktní

BT GPSAmerická společnost Visiontac představila jeden z nejmenších Bluetooth GPS přijímačů na světě. Model VGPS-700 se může pochlubit integrovaným SiRF Star III čipem, zaručujícím maximální citlivost. Komunikace probíhá přes universální datový protokol NMEA. Rozměry tohoto stylového GPS přijímače jsou velice příjemné; 53.5x32x14mm, hmotnost se zastavila na 33 gramech. Přijímač je napájen Li-Polymerovou baterií s kapacitou 850mAh, která jej udrží při životě zhruba 17-20hodin. Kompletní technickou specifikaci naleznete na oficiálních stránkách výrobce.

Zda se tento stylový přijímač bude prodávat i v Evropě není zatím známo, společnost Visiontac v současné době hledá vhodné distributory.

- -

-

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).