Domů » Bleskovky » Blizzard chystá mobilní hry ze světa Warcraftu. Oznámení je zřejmě na spadnutí

Blizzard chystá mobilní hry ze světa Warcraftu. Oznámení je zřejmě na spadnutí

Společnost Activision Blizzard během prezentace svých finančních výsledků potvrdila, že pracuje hned na několika mobilních hrách, které se odehrávají ve světě populární série Warcraft. Během rozhovoru s investory to prozradil přímo šéf společnosti Bobby Kotick, podle něhož se tyto hry, podobně jako třeba Diablo: Immortal, nacházejí v pokročilé fázi vývoje.

warcraft

Nic dalšího však šéf Activision Blizzardu na konto chystaných titulů neprozradil. Potenciálních žánrů se však nabízí hned několik, ať už by se jednalo o karetní hru v duchu již existujícího Hearthstonu či MMORPG, které by mohlo navázat na úspěchy nestárnoucího World of Warcraft.

Tip: Mobilní Diablo se chlubí novými záběry. K vidění jsou vylepšené modely postav i zběsilá akce

Na bližší informace by však fanoušci nemuseli čekat dlouho, už 19. února totiž startuje digitální Blizzcon, na němž bychom se měli dozvědět novinky nejen ze světa Warcraftu, ale třeba i Diabla.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

2 komentářů

  1. Tohle oznámení tu již bylo před lety a stále čekám a čekám na mobilní verzi Diabla…..S tímhle tempem se toho dočkám až budu v důchodu :D

  2. nevím, nevím...

    Sdílnost Blizzardu v tom smyslu, že by postupně lépe a lépe uváděl veřejnost, případně fanoušky, v povědomí o tom v jaké fázi vývoje je ta či ona hra, je značně pokulhávající.
    Tohle je mobilní hra, představená dva roky zpátky, kdy na to, že jde (řečeno ve velkých uvozovkách) „jen“ o mobilní hru, a na to, kolik času od doby kdy byla – navíc jako pomalu „vrchol večera“ – představena uběhlo, se o ní teda toho moc neví…
    Jestli se poslední dobou rozmohl ohledně paradoxu nějaký nešvar, tak to, že se čím dál tím více, v čím dál větším tajemstvím udržuje spíš „nic“ než „něco“…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).