Domů » Bleskovky » Mobilní Diablo se chlubí novými záběry. K vidění jsou vylepšené modely postav i zběsilá akce

Mobilní Diablo se chlubí novými záběry. K vidění jsou vylepšené modely postav i zběsilá akce

Společnost Blizzard Entertainment na se na čínském videoherním veletrhu ChinaJoy pochlubila novými záběry z mobilní hry Diablo Immortal, jejíž představení na Blizzconu v roce 2018 vyvolalo mezi fanoušky vlnu nevole a obav, zda se tvůrcům podaří důstojně převést milovanou klasiku na displeje chytrých telefonů. Nová ukázka láká zejména na povedenou grafiku, vylepšené modely postav a šestici tříd – Barbarian, Crusader, Demon Hunter, Necromancer, Wizard a Monk.

Diablo Immortal Barbarian

 

Odklad na neurčito

Diablo Immortal, na jehož vývoji se podílí i čínský internetový gigant NetEase, mělo původně dorazit na obrazovky mobilních zařízení už v loňském roce. Tvůrci se však rozhodli titul odložit, aniž by zveřejnili nové datum vydání.

Rozzlobení fanoušci se před dvěma roky hněvali mimo jiné proto, že v Blizzardu dávají přednost mobilní hříčce před plnohodnotným pokračováním pro počítače a konzole. Na konci minulého roku však tvůrci oznámili, že na vytouženém čtvrtém díle skutečně usilovně pracují. Diablo IV by se dle prvních předpokladů mohlo objevit na pultech obchodů někdy v průběhu příštího roku.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments