Domů » Bleskovky » Mobilní Diablo se chlubí novými záběry. K vidění jsou vylepšené modely postav i zběsilá akce

Mobilní Diablo se chlubí novými záběry. K vidění jsou vylepšené modely postav i zběsilá akce

Společnost Blizzard Entertainment na se na čínském videoherním veletrhu ChinaJoy pochlubila novými záběry z mobilní hry Diablo Immortal, jejíž představení na Blizzconu v roce 2018 vyvolalo mezi fanoušky vlnu nevole a obav, zda se tvůrcům podaří důstojně převést milovanou klasiku na displeje chytrých telefonů. Nová ukázka láká zejména na povedenou grafiku, vylepšené modely postav a šestici tříd – Barbarian, Crusader, Demon Hunter, Necromancer, Wizard a Monk.

Diablo Immortal Barbarian

 

Odklad na neurčito

Diablo Immortal, na jehož vývoji se podílí i čínský internetový gigant NetEase, mělo původně dorazit na obrazovky mobilních zařízení už v loňském roce. Tvůrci se však rozhodli titul odložit, aniž by zveřejnili nové datum vydání.

ChinaJoy 2020: Diablo Immortal China shows new gameplay and Baal?

Rozzlobení fanoušci se před dvěma roky hněvali mimo jiné proto, že v Blizzardu dávají přednost mobilní hříčce před plnohodnotným pokračováním pro počítače a konzole. Na konci minulého roku však tvůrci oznámili, že na vytouženém čtvrtém díle skutečně usilovně pracují. Diablo IV by se dle prvních předpokladů mohlo objevit na pultech obchodů někdy v průběhu příštího roku.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

2 komentářů

 1. “a šestici tříd – Barbarian, Crusader, Demon Hunter, Necromancer a Wizard.”

  Pripomenulo mi to:
  “Samopal se skládá ze čtyřech částí, a to jsou tyto tři: hlaveň a pažba.”

  • Marek Bartík

   Hezký den,

   máte samozřejmě pravdu, do článku se vloudila chybka, opraveno. :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).