Domů » Bleskovky » BlackBerry Priv: Kdy se dočká aktualizace na Android 6.0?

BlackBerry Priv: Kdy se dočká aktualizace na Android 6.0?

BlackBerry Priv (recenze) je vůbec prvním Androidem smartphonem v portfoliu této značky. Do prodeje šel s Androidem 5.1.1 Lollipop s příslibem aktualizace na aktuální Android 6.0 Marshmallow. Testovací verze systému už je pro vybrané uživatele beta programu dostupná nyní, finální update by měl být uvolněn v průběhu května.

Včasné bezpečnostní aktualizace

BlackBerry rovněž pro model Priv pravidelně vydává měsíční bezpečnostní aktualizace. Ty vždy pro výrobce uvolňuje přímo Google a je pak pouze na nich, kdy je do svých zařízení „odešlou“. BlackBerry v tomto případě může jít příkladem, jelikož pro Priv už je několikrát vydalo v den zveřejnění Googlem. Tady by se tedy ostatní výrobci smartphonů s Androidem rozhodně měli inspirovat. Na druhou stranu, BlackBerry zatím spravuje pouze jeden model s Androidem a integrace bezpečnostních balíčků je tak pro ně mnohem jednodušší.

Videorecenze BlackBerry Priv

BlackBerry Priv: Recenze

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
10 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments