BlackBerry Motion vyráží na evropské turné, za dva týdny navštíví Prahu

Společnost TCL počátkem tohoto měsíce představila nový smartphone BlackBerry Motion, který nabízí výbavu střední třídy, neotřelý design a u značky BlackBerry vůbec poprvé voděodolnost s certifikací IP67. BlackBerry Motion se bude prodávat i v České republice, fanoušci značky si jej budou moci prohlédnout už 16. listopadu na speciální akci, kterou koná server CrackBerry.

Jeho redaktoři totiž brzy vyrazí s BlackBerry Motion na turné, na němž budou telefon představovat ve čtyřech evropských městech. Událost bude neformální, přislíbena je spousta jídla, pití, zábavy a v neposlední řadě spousta telefonů značky BlackBerry; kromě Motion bude možné ohmatat modely KEYone Black a Silver Edition a další. Připraveny také budou soutěže o ceny, včetně nového BlackBerry Motion.

Zatím není jasné, na jakém místě se pražská zastávka turné odehraje, máte-li zájem, sledujte tuto stránku, kde se později dozvíte více informací.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. mino (neregistrovaný)

    Motion sa mi páči – veľký displej, veľká 4000 mAh, 3,5 mm jack, IP67. Škoda, že pri cene 500 eur nemá vykonnejší čipset s podporou bezdrôtového nabíjania.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel