Domů » Bleskovky » BlackBerry Motion vyráží na evropské turné, za dva týdny navštíví Prahu

BlackBerry Motion vyráží na evropské turné, za dva týdny navštíví Prahu

Společnost TCL počátkem tohoto měsíce představila nový smartphone BlackBerry Motion, který nabízí výbavu střední třídy, neotřelý design a u značky BlackBerry vůbec poprvé voděodolnost s certifikací IP67. BlackBerry Motion se bude prodávat i v České republice, fanoušci značky si jej budou moci prohlédnout už 16. listopadu na speciální akci, kterou koná server CrackBerry.

Jeho redaktoři totiž brzy vyrazí s BlackBerry Motion na turné, na němž budou telefon představovat ve čtyřech evropských městech. Událost bude neformální, přislíbena je spousta jídla, pití, zábavy a v neposlední řadě spousta telefonů značky BlackBerry; kromě Motion bude možné ohmatat modely KEYone Black a Silver Edition a další. Připraveny také budou soutěže o ceny, včetně nového BlackBerry Motion.

Zatím není jasné, na jakém místě se pražská zastávka turné odehraje, máte-li zájem, sledujte tuto stránku, kde se později dozvíte více informací.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments