Domů » Bleskovky » BlackBerry KEYone Black Edition míří na globální trh: lepší specifikace, vyšší cena

BlackBerry KEYone Black Edition míří na globální trh: lepší specifikace, vyšší cena

Společnost TCL na veletrhu IFA znovu představila smartphone BlackBerry KEYone. Tentokráte se ale nejedná o totožný telefon, který byl již představen na veletrzích CES a MWC, ale o speciální černou edici, která dostala několik vylepšení. Smartphone KEYone Black Edition byl na počátku tohoto měsíce představen v Indii, v Berlíně byla oznámena jeho globální dostupnost.

Naštěstí černá barva, která zakrývá veškeré dosud stříbrné části, není jedinou novinkou tohoto zařízení. Telefon dostal větší porci pamětí, 4 GB RAM a 64GB úložiště. Poslední novinkou je podpora dualSIM, zda se ale tento bod bude týkat i globální verze, je v tuto chvíli neznámé. V ostatních parametrech se telefon nijak od výchozího modelu neliší, stále se jedná o zařízení se 4,5″ displejem, hardwarovou klávesnicí, čipsetem Qualcomm Snapdragon 625 a 12Mpx fotoaparátem od Sony.

BlackBerry KEYone Black Edition bude prodáván později v tomto roce za cenu 649 EUR, tedy asi 17 tisíc korun.

TCL si pochvaluje prodeje KEYone, v říjnu představí první voděodolné BlackBerry

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. Za ty prachy tam měl být Snap 820 a né střední třída a chtít za to jako za high-end

    • Za ty penize se to pekne prodava, takze to je rozhodujici.Ty penize si to obhaji ve vyjimecnosti/klavesnici.

  2. To je nádhera.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).