Domů » Bleskovky » BlackBerry KEY2 LE zná své datum představení

BlackBerry KEY2 LE zná své datum představení

Toužíte po smartphonu s hardwarovou klávesnicí a BlackBerry KEY2 se vám zdá příliš drahý? Tak si v kalendáři zakroužkujte datum 30. srpna; v tento den totiž zřejmě společnost TCL představí odlehčený model BlackBerry KEY2 LE.

O jiném smartphonu s ostružinou v logu se v současnosti nespekuluje, takže model KEY2 LE je zatím jediným kandidátem. Podle oficiální pozvánky se tak stane v rámci veletrhu IFA v Berlíně, tudíž můžeme přepokládat, že chystaný smartphone bude určen k prodeji na evropském trhu.

BlackBerry KEY2 LE: levnější bratříček odkrývá svůj vzhled i parametry

Telefon by měl vypadat prakticky stejně jako BlackBerry KEY2, mezi kompromisy má patřit slabší procesor, horší fotoaparát, menší kapacita baterie a absence dotykové vrstvy na hardwarové klávesnici.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).