Domů » Bleskovky » BlackBerry Classic: Známe dostupnost a cenu nové ostružiny

BlackBerry Classic: Známe dostupnost a cenu nové ostružiny

Koncem tohoto týdne nás zahltila spousta nových zpráv z Kanady; BlackBerry pořádalo přednášku pro korporátní zákazníky a John Chen během ní nešetřil ani informacemi, které zajímají koncové uživatele. Dozvěděli jsme se například dostupnost chystané ostružiny s názvem BlackBerry Classic (viz první pohled).

Pojďme se na to tedy vrhnout bez dalšího zdržování. BlackBerry Classic bude mít vlastní uváděcí keynote, která proběhne 17. prosince současně v New Yorku, Singapuru a sousedském Frankfurtu. Stejně jako v případě Passportu se dá očekávat, že zařízení bude hned po skončení akce dostupné k online nákupu na oficiálním e-shopu BlackBerry a na Amazonu. Cena byla stanovena na 449 USD, což vychází zhruba na 10 000 Kč, musíme ale brát v úvahu ještě DPH.

Ruslan Botsyurko

Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments