Domů » Bleskovky » BlackBerry Classic: Kanadská klasika bude dostupná i v bílé barvě

BlackBerry Classic: Kanadská klasika bude dostupná i v bílé barvě

BlackBerry Classic jsme vám v minulosti představili takřka osobně v tomto článku, zároveň již víme, že bude tato novinká od BlackBerry oficiálně představena za týden 17. prosince 2014 za cenu 449 USD (v přepočtu cca 10 000 Kč). Dlouho očekávaného „klasika“ si můžete dokonce již nyní předobjednat na webových stránkých výrobce. Dosud se však mluvilo pouze o černé verzi této novinky.

Pokud se vám BlackBerry Classic zalíbil a brousíte si na něj zuby, avšak obligátní černá barva chytrých telefonů vás už nebaví, jistě vás potěší čerstvě uniklý obrázek bílé verze Classicu. Vzhledem k tomu, že společnost BlackBerry téměř vždy své telefony vypouštěla na trh nejprve v černé variantě a až později doplňovala bílou, dá se předpokládat, že si případní zájemci o bílý Classic budou muset taktéž ještě několik týdnů počkat. Nicméně my jsme v redakci zvědaví, zda stejně jako u Passportu (viz recenze) dojde i na exkluzivní červenou edici.

Ruslan Botsyurko

Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Pepanisko
Uživatel
Pepanisko

Pěknej kousek, ale 10K se mi zdá moc…

Venca B
Uživatel
Venca B

Maji v plánu nějakého nástupce Z10, nebo Z30 v blízké době? Netušíte někdo?

htcjirka
Uživatel
htcjirka

Z30 by si zaslouzil novejsiho nastupce.Hlavne nezvetsovat a zanechat tech 5″ a nejlepe IPS namisto Amoledu.

Xwert Is
Uživatel
Xwert Is

Ja osobne by som tiež uvítal niečo dotykové do 5″ hlavne menšie rozmery ako z30 (priestor tu je). Poriadnu batériu, dobrý foťák a samozrejme HW podobný passportu aby to malo šmrnc i keď u BB HW takú rolu nehrá…

A hlavne pekný dizajn a kvalitné spracovanie.

Uvidíme s čím prídu každopádne som veľmi zvedavý

Venca B
Uživatel
Venca B

Taky bych to tak nějak viděl. Přišel jsem o L820 a přijde mi, že není žádná slušná střední třída (tím nechci říct, že by Z30 byla střední třída) a tak bych se kouk po něčem vejš, ale je to samej android, nebo to má 5″ :-/

Gabci070
Uživatel
Gabci070

Snáď to stihnú do marca 2015 uviesť aj na Slovensko. Váham medzi Classic alebo Passport, kde ma však odrádza veľkosť. Doteraz mi najviac zo všetkých telefónov vyhovoval Bold 9900, ale po tom, čo ho v Telekom nevedeli ani po troch mesiacoch dať do poriadku, som musela prejsť na iPhone. Najviac využívam mail, Viber alebo WeChat. Ďakujem za radu.