Domů » Bleskovky » Bíly Nexus 4 bude zřejmě představen 10. června, nově unikly oficiální rendery

Bíly Nexus 4 bude zřejmě představen 10. června, nově unikly oficiální rendery

Je známo, že se plánuje bílá varianta Nexusu 4. Reálný obrázek telefonu unikl na internet již před několika měsíci a od té doby se opakovaně připomíná a spekuluje se o jeho příchodu na trh. Očekávalo se, že bude oficiálně představen na Google I/O, kde jej dokonce Brian Klug ze serveru AnandTech dostal do rukou. V neděli zveřejnil server Android Police exkluzivní tiskové fotografie bílého LG Nexus 4, což by potvrzovalo fakt, že představení zařízení přijde v nejbližší době.

Bílá varianta LG Nexus 4 následuje barevnou kombinaci jeho předchůdce Galaxy Nexus, kdy byla bílá pouze zadní část zařízení a přední část zůstala v černé barvě. Další informace směřují ke kapacitě paměti – spekulovalo se, že by mohla přijít 32GB varianta, ale nejspíš zůstane pouze 8 GB a 16 GB verze. To by nás nemělo překvapit, vzhledem ke komplikované situaci na trh s pamětmi. Ostatní specifikace by měly zůstat stejné, takže bez přidání podpory LTE o které se také dříve spekulovalo. Tuto pozici dle všeho zabral na americkém trhu, kde má LTE rozsáhlé pokrytí, Samsung Galaxy S4 s čistým Androidem. Bílý Nexus 4 by mohl být představen 10. června spolu s novou generací tabletu Nexus 7 a nové verze operačního systému Android 4.3.


Nexus 4 v bílé barvě spatřený na Google I/O

David Podzimek

2 komentářů

  1. Ale jo, líbí se mi :-)

  2. Tak snad s nim rovnou pošlou nějakou novější verzi Androidu .).

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).