Domů » Bleskovky » Bezrámečkový Xiaomi Mi Mix 2 na detailním obrázku

Bezrámečkový Xiaomi Mi Mix 2 na detailním obrázku

Když Xiaomi vydalo první generaci svého bezrámečkového modelu Mi Mix, komunita ho přijala s nadšením. Nyní se blíží vydání druhé generace, která již vstoupila do výrobního procesu, což ostatně potvrdil i přímo CEO Xiaomi.

AMOLED displej bude zabírat naprostou většinu čelní plochy, „větší“ rámeček nalezneme pouze ve spodní části.

Doposud jsme znali pouze rendery a snímky z výroby, nyní ovšem unikla první fotografie opravdového zařízení v reálném světe. A výsledek vypadá skutečně povedeně.

Pro úplnost si připomeňme, že dle předchozích spekulací Xiaomi tento model osadí 6,2″ AMOLED panelem s rozlišením 2 960 × 1 440 px. Chybět by nemělo ani 6–8 GB RAM, Snapdragon 835 nebo velký akumulátor.

Xiaomi Mi Mix 2 vstupuje do masové produkce. Takto bude vypadat prodejní balení

Smartphony značky Xiaomi můžete zakoupit v obchodě Beryko.cz.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

8 komentářů

  1. wow, tak to vypadá hodně dobře. těším se, až se tady bude dát koupit :)

  2. Vypadá lehce přisamungnutě. Ale rozhodně zaujal.

  3. tak tohle je střela! kam se hrabe Galaxy S8, tohle vypadá fakt skvěle. ještě tak znát cenu a dostupnost pro ČR :-D

  4. Jen aby to nakonec nedopadlo jako s prvním Mi MIX, kdy displej na obrázcích vypadal jinak než finální verze… A hlavně už by to chtělo kompletní evropské LTE frekvence.

  5. Už len čakám kedy odstránia aj prednú kameru (displej bude pokrývať celú prednú stranu) a vráti nám sa zrkadlo na zadnú stranu pre fotenie selfie.

  6. Prostě okopírovaný Galaxy S8 jen bez vrchního rámečku s neprakticky umístěnou kamerou vespod. Display určitě je od Samsung :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).