Beta Androidu 9.0 pro Galaxy Note 9, S9 a S9+ dorazí dřív, než se čekalo

Samsung na své vývojářské konferenci oznámil, že první veřejný beta test aktualizace na Android 9.0 pro zařízení Galaxy Note 9 (recenze), S9 (recenze) a S9+ (recenze) se uskuteční někdy na konci listopadu. Nic konkrétnějšího jsme se nedozvěděli. Na pomoc však nyní přispěchalo německé zastoupení výrobce, podle kterého se uživatelé dočkají již velmi brzy, konkrétně 15. listopadu.

Zmíněné datum se týká pouze Německa. V první vlně testování se nacházejí také Spojené státy a Jižní Korea. V případě těchto zemí však může být datum o pár dnů posunuté. Zpráva sice přišla od oficiální podpory, nicméně její zaměstnanci nemusí mít vždy aktuální a přesné informace. Součástí aktualizace bude také nové uživatelské prostřední One UI, které jsme podrobněji představili v samostatném článku.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

7 komentářů

  1. Jan Novotný (neregistrovaný)

    „super“to bude asi dříve než na můj telefon jo je to Nokia 7+ zatím žádná aktualizace nedorazila Tak hodně štěstí

  2. Milosek (neregistrovaný)

    Mi

  3. Roman Feri (neregistrovaný)

    Na Note8 nebude vůbec?

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *