Berlínský veletrh IFA je zpět. Brány výstaviště se otevřou v září

Pandemie koronaviru měla na svědomí celou řadu zrušených akcí. Ačkoli některé z nich zvládly úspěšně migrovat do virtuálního prostředí, jiné pro změnu loňský rok úplně vynechaly. Tím byl také veletrh spotřební elektroniky IFA, který se každoročně koná v německém hlavním městě Berlíně. Po chybějícím minulém ročníku pro vás máme dobrou zprávu: letos se veletrh vrátí a rovnou v tradiční podobě.Nepřehlédněte

Letošní veletrh IFA se ruší. Vrátit by se měl příští rok

„Průmysl má velký zájem o navrácení akcí ve fyzické podobě a my jsme odhodláni tuto touhu v Berlíně naplnit – samozřejmě s patřičnými bezpečnostními opatřeními,“ řekl Martin Ecknig, ředitel berlínského výstaviště Messe Berlin, kde se veletrh IFA každoročně koná. Na prezentaci firem z oblasti spotřební elektroniky, elektrospotřebičů, informačních technologií a telekomunikací se můžeme těšit mezi 2. a 6. zářím, tedy v podobném období, jak tomu bylo zvykem i v minulých letech.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku