Battery Pack PRO v nové verzi 3.0

Battery Pack Pro 3.0 PPCSadu utilit úhledně zabalených v aplikaci Battery Pack Pro zná většina uživatelů Windows Mobile zařízení. Vždyť tento software je již nějaký ten pátek na trhu a díky jeho obrovským možnostem jej používá spousta uživatelů smartphone a pocketPC zařízení.

Společnost Omega One před malou chvílí vydala značně vylepšenou verzi 3.0, která je zatím dostupná pouze pro majitele kapesních počítačů, ale snad na sebe verze pro smartphony nenechá dlouho čekat. Battery Pack Pro přidá na vaši pracovní obrazovku několik nových lišt – v některé se zobrazují například zástupci, v jiné zase status bary. Hračičky jistě potěší široké možnosti nastavení programu, jehož funkce si nastavíte přesně podle svých potřeb.

V nové verzi 3.0 navíc přibylo několik nových položek. Tou první je Search Bar, díky kterému můžete přímo vyhledávat na webu nebo v kontaktech. Další je Calendar Bar, ve kterém je možné zobrazit až 50 nadcházejících upomínek z kalendáře. Při delším stisku Start Menu se v nové verzi 3.0 dostanete do Power Startu, ve kterém uvidíte ikonky vámi nadefinovaných programů. A poslední – Program Bar, je okno, ve kterém se vám zobrazují odkazy na nejčastěji používané dokumenty a aplikace.

Battery Pack Pro 3.0 podporuje všechny verze operačního systému Windows Mobile (tedy 2002 až 5.0). Demoverzi pro PPC stahujte zde, starší verzi pro smartphony zde. Další informace naleznete na oficiálních stránkách výrobce.

animace

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku