Domů » Bleskovky » Bang & Olufsen rozšiřuje své portfolio, přivítejte televizi Beovision Harmony

Bang & Olufsen rozšiřuje své portfolio, přivítejte televizi Beovision Harmony

Dánská společnost Bang & Olufsen je známá především audiofilům pro své nekompromisní hudební sestavy, reproduktory a sluchátka. Firma se nyní chystá posunout dále na pole dosud neorané – na Milan Design Week představila svou vlastní televizi s názvem Beovision Harmony a podle Dánů se má jednat o téměř umělecké dílo.

bang and olufsen harmony 2

Beovision Harmony se v jistém ohledu podobá rolovací televizi od LG, kterou Korejci představili na letošním CESu. Televize od Bang & Olufsen se vysouvá z podstavce ve stylu motýla, který roztahuje svá křídla. V případě vypnuté televize pak funguje jako reproduktor. Samotná OLED obrazovka má velikost 77″, tříkanálové plně aktivní zvukové centrum s DSP a tělo z kombinace hliníku a dubového dřeva.

Bang & Olufsen rozšiřuje portfolio o televizi

Televize bude dostupná v provedení přední strany v kombinaci hliník/dubové dřevo, nebo kombinované dvojtónové látky barvy Grey Melange a hliníku se dvojicí polohovacích možností – podlahovým stojanem, nebo nástěnným držákem. Do prodeje se Bang & Olufsen Beovision Harmony dostane v říjnu 2019 za astronomickou cenu 18 500 euro (cca 475 000 korun).

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin123
Uživatel
Martin123

Však to taky je od LG TV ?

davča
Anonym
davča

no obrazovka určitě,to je bez debat

Janek
Anonym
Janek

Disajnová paráda a určitě í technický top model, k tomu je ovšem potřeba prostor, nejlépe soukromá hacienda, tam se bude tento výrobek cítit jako doma. V případě 1+1 ve vybydleném paneláku to nebude to pravé ořechové ( pardon dubové). Jako zajímavost dobré, pro naprostou většinu nedostupné. Nedovedu si představit provoz takového zařízení v paneláku kde í pouhý pšouk je slyšet do třetího patra a prostor pro sledování minimální. Možná, že někdy bude líp.