Domů » Bleskovky » Bang & Olufsen rozšiřuje své portfolio, přivítejte televizi Beovision Harmony

Bang & Olufsen rozšiřuje své portfolio, přivítejte televizi Beovision Harmony

Dánská společnost Bang & Olufsen je známá především audiofilům pro své nekompromisní hudební sestavy, reproduktory a sluchátka. Firma se nyní chystá posunout dále na pole dosud neorané – na Milan Design Week představila svou vlastní televizi s názvem Beovision Harmony a podle Dánů se má jednat o téměř umělecké dílo.

bang and olufsen harmony 2

Beovision Harmony se v jistém ohledu podobá rolovací televizi od LG, kterou Korejci představili na letošním CESu. Televize od Bang & Olufsen se vysouvá z podstavce ve stylu motýla, který roztahuje svá křídla. V případě vypnuté televize pak funguje jako reproduktor. Samotná OLED obrazovka má velikost 77″, tříkanálové plně aktivní zvukové centrum s DSP a tělo z kombinace hliníku a dubového dřeva.

Bang & Olufsen rozšiřuje portfolio o televizi

Televize bude dostupná v provedení přední strany v kombinaci hliník/dubové dřevo, nebo kombinované dvojtónové látky barvy Grey Melange a hliníku se dvojicí polohovacích možností – podlahovým stojanem, nebo nástěnným držákem. Do prodeje se Bang & Olufsen Beovision Harmony dostane v říjnu 2019 za astronomickou cenu 18 500 euro (cca 475 000 korun).

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

3 komentáře

  1. Martin (neregistrovaný)

    Však to taky je od LG TV 😂

  2. davča (neregistrovaný)

    no obrazovka určitě,to je bez debat

  3. Janek (neregistrovaný)

    Disajnová paráda a určitě í technický top model, k tomu je ovšem potřeba prostor, nejlépe soukromá hacienda, tam se bude tento výrobek cítit jako doma. V případě 1+1 ve vybydleném paneláku to nebude to pravé ořechové ( pardon dubové). Jako zajímavost dobré, pro naprostou většinu nedostupné. Nedovedu si představit provoz takového zařízení v paneláku kde í pouhý pšouk je slyšet do třetího patra a prostor pro sledování minimální. Možná, že někdy bude líp.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *