Domů » Bleskovky » Asus ZenWatch 3 na prvních fotografiích. Vévodí jim kruhový displej

Asus ZenWatch 3 na prvních fotografiích. Vévodí jim kruhový displej

O tom, že letos na velerthu IFA v Berlíně uvidíme celou řadu chytrých hodinek, už není třeba pochybovat. Nositelnou elektroniku na výstaviště přiveze Samsung (Gear S3) i Asus, a premiéru by v tomto termínu měly mít také chytré hodinky od Meizu – ty však budou představeny v Číně (více informací).

Fotografie byly na žádost společnosti Asus odstraněny

A právě snímky nových ZenWatch 3 od Asusu se nově objevily na internetu. Hodinky budou lákat na kruhový displej a kovové tělo, elegantně pak působí zlatá linka lemující displej. Na pravém boku najdeme trojici ovládacích tlačítek, ve spodní části nebude chybět čidlo pro měření srdečního tepu. V případě operačního systému padla volba na Android Wear. Výrobce by měl k hodinkám nabízet celou řadu různých řemínků a není vyloučeno, že se dočkáme hned několika variant (klasická, sportovní edice…).

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments