Sledujte nás na YouTube

Asus ZenWatch 3 na prvních fotografiích. Vévodí jim kruhový displej

O tom, že letos na velerthu IFA v Berlíně uvidíme celou řadu chytrých hodinek, už není třeba pochybovat. Nositelnou elektroniku na výstaviště přiveze Samsung (Gear S3) i Asus, a premiéru by v tomto termínu měly mít také chytré hodinky od Meizu – ty však budou představeny v Číně (více informací).

Fotografie byly na žádost společnosti Asus odstraněny

A právě snímky nových ZenWatch 3 od Asusu se nově objevily na internetu. Hodinky budou lákat na kruhový displej a kovové tělo, elegantně pak působí zlatá linka lemující displej. Na pravém boku najdeme trojici ovládacích tlačítek, ve spodní části nebude chybět čidlo pro měření srdečního tepu. V případě operačního systému padla volba na Android Wear. Výrobce by měl k hodinkám nabízet celou řadu různých řemínků a není vyloučeno, že se dočkáme hned několika variant (klasická, sportovní edice…).

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. Jeremy Eric Nowak (neregistrovaný)

    =D strasny.. uchyceni reminku od samsungu S2 a telo jako Cogita. to vazne nedokazou vymyslet neco svyho?

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *