Domů » Bleskovky » Asus Zenfone 6 se dočkal aktualizace na Android 10

Asus Zenfone 6 se dočkal aktualizace na Android 10

Smartphone Asus Zenfone 6 považujeme za jedno z největších překvapení letošního roku, jedná se o povedený vlajkový model se skvělými parametry, originální konstrukcí a příjemnou cenou. Jeho výrobce se o svůj vrcholový telefon navíc příkladně stará a mezi prvními pro něj vydává aktualizaci na Android 10.

Informace o dostupnosti aktualizace přichází z USA a Indie, dá se tak předpokládat brzké vydání i na evropském trhu. Balíček má překvapivě pouze 800 MB, a to především díky méně objemné nadstavbě systému od výrobce. Z tohoto důvodu pochází většina novinek od Google, nejviditelnější bude bezesporu nový systém ovládání s pomocí gest.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Oldřich Smetana

    Mám XIAOMI MI9 a 10 android mám 4 dny

    • Mám Huawei Mate 10 pro a stále android 9 s nadstavbou emui 9.1. Android 10 mě dorazí v březnu :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).