Domů » Bleskovky » Asus Zenfone 5Z s Androidem 9.0 Pie se objevil v benchmarku

Asus Zenfone 5Z s Androidem 9.0 Pie se objevil v benchmarku

Vydání stabilní verze Androidu 9 Pie je již za námi, a tak samozřejmě uživatele zajímá, kdy přistane aktualizace právě na jejich zařízení. Někteří z výrobců již publikovali plán aktualizací, kdežto jiní doposud mlčeli. Jedním z oněch pověstných „mrtvých brouků“ byl i tchaiwanský výrobce elektroniky, Asus.

Naštěstí pro uživatele se objevil Zenfone 5Z v benchmarku Geekbench, tudíž je vydání nové verze operačního systému pro tento model za dveřmi.

Podle zprávy testuje vývojářský team Asusu „koláček“ a vypuštění je už na spadnutí. V každém případě je výsledek v Geekbenchi silným vodítkem ohlašujícím brzkou aktualizaci. Otázkou zůstává, kdy výrobce prolomí ledy mlčení a celou situaci objasní v oficiálním vyjádření.

Asus ZenFone 5Z: recenze

Matěj Valošek

Zarytý fanoušek sci-fi, starého i nového, seriálového i filmového, knižního či hraného. Ve zbytku času holduje asijské kuchyni a snaží se vzdělávat v korejštině.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).