Domů » Bleskovky » Asus ZenFone 5Z dostává Android 9.0 Pie

Asus ZenFone 5Z dostává Android 9.0 Pie

Asus začal uvolňovat Android 9.0 Pie pro svůj vlajkový smartphone ZenFone 5Z (recenze). Tento telefon tak následuje svého obyčejnějšího kolegu ZenFone 5, který se koláčku dočkal již v období loňských Vánoc.

Aktualizace o velikosti přesahující 1 GB je distribuována formou OTA, a je vypuštěna ve vlnách, takže na některých telefonech nemusí být dostupná okamžitě. Společně s novým systémem přichází i update prostředí ZenUI.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Pie už mám asi týden moc změn tam není. Největší změnou je pro mě výkon

    • Ano, mně se aktualizací na Pie (aktualizoval jsem už 27.12 na beta) zvedl výkon v Antutu z 270 tis. na 300 tis. bodů. A je to fakt znát.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).