Cena:

Asus Zenfone 5 Lite na tiskových snímcích: širokoúhlý displej a 4 fotoaparáty

Asus na veletrh MWC přiveze pátou řadu smartphonů Zenfone, kterou budou patrně tvořit celkem tři nové smartphony. Díky @evleaks se můžeme podívat na první z nich.

Telefon na obrázku se údajně bude jmenovat Zenfone 5 Lite, očekávejme tak výbavu střední třídy zabalenou do moderního kabátku s displejem o poměru stran 18:9 a relativně tenkými rámečky. Zobrazovač má mít FullHD+ rozlišení, nad ním se má nacházet duální selfie kamerka složená ze dvou 20Mpx snímačů. Duální bude i hlavní fotoaparát, a to v konfiguraci 16 + 16 Mpx, kromě něj bude na zádech telefonu bydlet snímač otisků prstů.

Asus Zenfone 5 Lite má dorazit ve třech barvách – černé, bílé a červené. Černou variantu se dokonce podařilo zachytit i na fotografii, která odhaluje další důležitý prvek – USB-C konektor umístěný mezi mřížkami reproduktoru. Sluchátkový jack také nebude chybět, bude se nacházet na horní straně.

Nové Zenfony si odbydou premiéru na tiskové konferenci, kterou Asus koná 27. února.Nepřehlédněte

Asus Zenfone 5 bude představen na MWC. Zřejmě dorazí rovnou ve třech variantách

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.