Domů » Bleskovky » Asus Zenfone 5 Lite na tiskových snímcích: širokoúhlý displej a 4 fotoaparáty

Asus Zenfone 5 Lite na tiskových snímcích: širokoúhlý displej a 4 fotoaparáty

Asus na veletrh MWC přiveze pátou řadu smartphonů Zenfone, kterou budou patrně tvořit celkem tři nové smartphony. Díky @evleaks se můžeme podívat na první z nich.

Telefon na obrázku se údajně bude jmenovat Zenfone 5 Lite, očekávejme tak výbavu střední třídy zabalenou do moderního kabátku s displejem o poměru stran 18:9 a relativně tenkými rámečky. Zobrazovač má mít FullHD+ rozlišení, nad ním se má nacházet duální selfie kamerka složená ze dvou 20Mpx snímačů. Duální bude i hlavní fotoaparát, a to v konfiguraci 16 + 16 Mpx, kromě něj bude na zádech telefonu bydlet snímač otisků prstů.

Asus Zenfone 5 Lite má dorazit ve třech barvách – černé, bílé a červené. Černou variantu se dokonce podařilo zachytit i na fotografii, která odhaluje další důležitý prvek – USB-C konektor umístěný mezi mřížkami reproduktoru. Sluchátkový jack také nebude chybět, bude se nacházet na horní straně.

Nové Zenfony si odbydou premiéru na tiskové konferenci, kterou Asus koná 27. února.

Asus Zenfone 5 bude představen na MWC. Zřejmě dorazí rovnou ve třech variantách

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Není v článku malá chyba? Tedy USB-C konektor mezi mřížkami hlavního fotoaparátu… vždyť je přece mezi mřížkami reproduktorů. Prosím o Opravu

  2. Omlouvám se za chybu, oprava:
    Prosím o opravu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).