Asus zbrojí na MWC: Dočkat bychom se měli spousty zajímavých novinek

V poslední době není nouze o informace o tom, co který výrobce (ne)představí na blížícím se veletrhu MWC. Asus je v těchto případěch také poměrně často skloňován a vypadá to, že se skutečně máme na co těšit. Fakt, že podívaná to bude zajímavá, potvrzuje i pozvánka Asusu na veletrh. V první řadě se dočkáme nových tabletů s operačním systémem Windows 8 a možná i chytrých telefonů s Windows Phone 8.

Těšit se můžeme i na nástupce minulý rok představeného Asusu Transformer Pad Infinity a podle všeho bychom se také měli dočkat vylepšené nebo dokonce nové generace populárního zařízení Asus Padfone 2 (spekuluje se, že by se opět mohla objevit verze s přídavnou hardwarovou klávesnicí a Bluetooth telefonním stylusem, jako tomu bylo u původního Padfone). Není vyloučeno, že přítomen bude i sedmipalcový tablet Asus Fonepad s procesorem Intel Atom. Letošní rok v podání Asusu by tedy mohl být zajímavý a měli bychom se stát svědky představení hned několika zajímavých přístrojů. A čekání nebude dlouhé, jelikož do zahájení veletrhu je naplánováno na 25. února a naše redakce zde samozřejmě nebude chybět.

Autor článku
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku