Domů » Články » Asus představil nové PocketPC P735 s UMTS

Asus představil nové PocketPC P735 s UMTS

Asus P735Společnost Asus dnes oficiálně představila své nové PocketPC s označením P735, které nabízí velice zajímavé hardwarové parametry. Je trochu škoda, že u něj po vzoru starší P525 nebyla zachována numerická klávesnice, ovšem co se funkčnosti týče, nemusí se P735 vůbec stydět. Svižný chod operačního systému Windows Mobile 5.0 bude zajišťovat procesor Marvel (Intel) Xscale 520Mhz. Přístroj dostal do vínku pěkných 256MB ROM a 64MB SD RAM. O zobrazování se bude starat dotykový QVGA displej (240x320px), který zobrazí 65k barevných odstínů.

Telefonní funkce jsou zastoupeny tribandovým GSM modulem (GPRS/EDGE) a především pak podporou UMTS (2100Mhz). Kvůli podpoře sítí třetí generace naleznete na těle telefonu druhou VGA kamerku, která bude sloužit právě pro videohovory. Klasický fotoaparát nabídne rozlišení 2Mpx. U nového Asusu nechybí ani podpora Wi-Fi nebo Bluetooth verze 2.0. Slot na paměťové karty bude typu miniSD.

1

Zdroj: MSmobiles

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentáře

  1. Kato (neregistrovaný)

    Tenhle HW byt v kabatku Asusu Pegasus + GPS + VGA, tak moc dlouho nevaham…

  2. Jiří Hrma (neregistrovaný)

    Mate pravdu, ale vzhledem k tomu, ze v oficialni specifikaci zminka o GPS chybi, tak si myslim, ze ji tento model skutecne nebude mit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *