Domů » Bleskovky » Asus pozítří představí Zenfone 4: pohánět jej bude Snapdragon 835

Asus pozítří představí Zenfone 4: pohánět jej bude Snapdragon 835

Tchajwanská společnost Asus bude zřejmě první, která ukáže světu telefon se Snapdragonem 835. Alespoň to naznačuje ve svém tweetu, v němž odkazuje na svoji tiskovou konferenci Zennovation s datem 4. 1. 2017 v rámci veletrhu CES.

Pravda, nikde není psáno, že se bude jednat přímo o Snapdragon 835, avšak obrázek čipu od Qualcommu a označení „nejlepší procesor na světě“ nás nenechává na pochybách. O Zenfonu 4, jak se nejspíš bude nová vlajková loď Asusu jmenovat, zatím příliš nevíme, spekuluje se například o duálním fotoaparátu. Jasno bude po tiskové konferenci ve středu večer.

Qualcomm Snapdragon 835: uniklá prezentace odhaluje veškerou výbavu

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

  1. Pokiaľ Asus nespraví ten ich legendárny foťák tak to bude stále o ničom …

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).