Domů » Články » Asus Pegasus: Nové PocketPC s numerickou klávesnicí a GPS modulem

Asus Pegasus: Nové PocketPC s numerickou klávesnicí a GPS modulem

AsusSpolečnost Asus připravuje nové a velmi dobře vybavené PocketPC. Hardwarové parametry zatím nebyly oficiálně oznámeny, ale hovoří se o tom, že nový Pegasus nabídne operační systém Windows Mobile 6.0 “Crossbow“. Jedná se o Phone edition zařízení, díky čemuž s ním bude možné i telefonovat. Bohužel jen v klasických GSM sítích. Procesor by měl pracovat na frekvenci 400Mhz, bezdrátová komunikace bude zastoupena technologiemi Wi-Fi a Bluetooth.

Koncept zařízení zvítězil v soutěži iF product desing v kategorii Spotřební elektronika/Telekomunikace, a podle prvních renderů zcela po právu. Velice příjemně působí tloušťka telefonu, která je pouhých 15.4mm. Další informace nejsou zatím k dispozici, dá se ale očekávat, že tento model Asus brzy představí oficiálně.

- -

Zdroj: MoDaCo

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

3 komentářů

  1. moc hezky…k funkcim bych neco pridal, ale jinak moc hezky…design je opravdu povedenej

  2. Jo jo,design je moc hezky, jen ta klavesnice mi nejak porad pripomina nejakou Blokii

  3. Ehm… nevidel tu nekdo nekde joystick?? aneb dalsi super telefon kteremu chybi jedna klicova vlastnost :/

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).