ASUS Padfone se začal prodávat v USA. Do ČR dorazí se zpožděním

Pokud bychom hledali zařízení, které na únorovém Mobile World Congressu vzbudilo největší poprask, byl by to jednoznačně Padfone od Asusu. Jedná se vlastně o trojlístek zařízení s jedním společným srdcem – tím je telefon Padfone. Ten stačí zasunout do speciálního doku a rázem se z něj stane 10,1″ tablet. A aby toho nebylo málo, k tabletu můžete připojit plnohodnotnou klávesnici a proměnit jej v malý notebook. Třešničkou na závěr je speciální stylus, který zároveň slouží jako telefonní sluchátko.

  

Na uvedení Padfonu v Evropě si ještě počkáme. Zatímco v USA se začal prodávat před několika dny za 860 USD (pouze telefon), v České republice se dočkáme až za několik týdnů; spekuluje se dokonce až o třetím kvartálu a vzhledem k tomu, za kolik se prodává v Americe, lze očekávat, že cena nebude úplně lidová. Pokud se o zařízení chcete dozvědět více, mrkněte na přiložené video nebo si přečtěte starší preview.

Videopohled na Asus Padfone: Představení telefonu, doku, klávesnice a stylusu (MWC 2012)

Videopohled na Padfone (MWC 2012, Barcelona)
Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku