Domů » Bleskovky » ASUS Padfone se začal prodávat v USA. Do ČR dorazí se zpožděním

ASUS Padfone se začal prodávat v USA. Do ČR dorazí se zpožděním

Pokud bychom hledali zařízení, které na únorovém Mobile World Congressu vzbudilo největší poprask, byl by to jednoznačně Padfone od Asusu. Jedná se vlastně o trojlístek zařízení s jedním společným srdcem – tím je telefon Padfone. Ten stačí zasunout do speciálního doku a rázem se z něj stane 10,1″ tablet. A aby toho nebylo málo, k tabletu můžete připojit plnohodnotnou klávesnici a proměnit jej v malý notebook. Třešničkou na závěr je speciální stylus, který zároveň slouží jako telefonní sluchátko.

  

Na uvedení Padfonu v Evropě si ještě počkáme. Zatímco v USA se začal prodávat před několika dny za 860 USD (pouze telefon), v České republice se dočkáme až za několik týdnů; spekuluje se dokonce až o třetím kvartálu a vzhledem k tomu, za kolik se prodává v Americe, lze očekávat, že cena nebude úplně lidová. Pokud se o zařízení chcete dozvědět více, mrkněte na přiložené video nebo si přečtěte starší preview.


Videopohled na Padfone (MWC 2012, Barcelona)

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments