Domů » Články » Asijské PPC od LG: KC8100

Asijské PPC od LG: KC8100

Výrobce spotřební elektroniky a mobilních telefonů, společnost LG se na asijský trh chystá uvést své PocketPC LG KC8100. A opravdu se nejedná o žádné výsuvné šidítko, ale celkem nabušené PocketPC, ostatně posuďte sami. Jak už je zvykem, OS bude Windows Mobile 5.0 PE (Phone Edition), srdcem celého zařizení bude výkonný procesor Intel PXA272 s taktem 520MHz. 64MB RAM je dnes standardem, ovšem 256MB velká ROM už má něco do sebe.

Z komunikačních technologií LG nabídne Bluetooth 1.2, Wi-Fi 802.11b, Infraport a také podporu CDMA. 3G bohužel chybí. Zařízení má výsuvnou klávesnici a také dva fotoaparáty, jeden na přední a druhý logicky na zadní straně. Přední kamerka slouží pro videokonference (pozor, ne přes 3G, ale přes Wi-Fi), které jsou v Severní Koreji velmi populární. LG KC8100 se do Evropy dovážet nebude.

LG KC8100

Zdroj: PPCthoughts, Aving.net

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. Akurat vcera som nanho pozeral a poviem vam, po stranke dizajnu sa mi skutocne velmi paci… Obzvlast ta horna cast, na nejkom servery boli spravene jej detajly a podla mna je to majstrovske dielo… Smola len, ze sa nebude robit aj vo verzii pre GSM / UMTS, to by uz mozno aj stal ze hriech… Tu je dobre vidiet, ze LG robi aj poriadne zariadenia, nie len take tie sumty, co dovaza na nase trhy… Osobne som u nas este dobry telefon od LG nevidel.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).