Arvale: Short Tales, třetí díl populární RPG

LogoSpolečnost PDAmill stojí za řadou kvalitních titulů, jako například Snails, Anthelion nebo Flux Challenge. Kromě toho má na svědomí také populární RPG sérii Arvale, do jejíž rodiny před několika dny přibyl už třetí titul, který nese přídomek Short Tales, neboli \“krátké příběhy\“. Ve třetím dílu si budete moci vybrat z několika herních charakterů, se kterými můžete projít celkem čtyři připravené příběhy.

V každém příběhu na vás bude čekat zcela jedinečný děj, nové postavy a charaktery, díky tomu se herní čas podstatně zvýší. Autoři slibují, že dohrání jednoho příběhu vám zabere zhruba 15 hodin herního času, při vynásobení čtyřmi by se tedy potřebný herní čas měl natáhnout až na 60 hodin, nemusíte se tedy rozhodně bát, že byste Arvale hned tak dohráli Cool. S vašimi hrdiny navštívíte přes 30 unikátních lokací, které jsou zakresleny ve více než 100 mapách, budete potkávat nepřeberné množství nových postav a těšit se můžete na nelítostné boje se spoustou jedinečných nepřátel. Kromě kvalitního herního zážitku se můžete těšit na povedenou grafiku a kvalitní zvukový doprovod. Short Tales je dostupný pro všechna PocketPC s Windows Mobile 2003/SE a 5.0, demoverzi můžete stahovat z tohoto odkazu. Pokud se vám hra zalíbí, připravte si necelých 20$ za plnou verzi.

1

Další informace naleznete na oficiálních stránkách výrobce. První informace o Short Tales jsme vám přinesli už v této bleskovce. Výrobce navíc pro fanoušky připravil tři hlavní melodie ze hry, které si ve formátu MP3 můžete stáhnout zde, kromě audia tam naleznete i několik pěkných pozadí na plochu.

2

Zajímá vás, jak vypadá svět Arvale: Short Tales? Podívejte se na podrobnou mapu
Mapa

Screenshoty ze hry
3 - 5

Zdroj: PocketGamer.org

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *