Domů » Bleskovky » Apple začal prodávat novou klávesnici pro iPad Pro. Stojí stejně jako základní iPad

Apple začal prodávat novou klávesnici pro iPad Pro. Stojí stejně jako základní iPad

Apple využil dnešní premiéry iPhone SE, aby do svého obchodu přidal i klávesnici Magic Keyboard, která byla představena společně s novými iPady Pro v minulém měsíci. Klávesnice je tradičně schovaná do obalu na samotný tablet, oproti předchozí generaci však obsahuje spoustu novinek.

magic keyboard 1

Magic Keyboard se pyšní zbrusu novou konstrukcí kloubu s možností naklonění až do úhlu 130°. Do krytu je nově integrován touchpad a také vlastní „průchozí“ USB-C port pro nabíjení. Pro samotnou klávesnici Apple použil nový nůžkový mechanismus, který známe z posledních MacBooků, takže by mělo být zaručeno velmi pohodlné psaní. Kryty zakoupené na českém trhu budou obsahovat české popisky kláves.

magic keyboard 2

Bohužel všechny výše uvedené novinky si Apple nechá řádně zaplatit; za klávesnici k menšímu 11“ iPadu Pro koupíte za 8 890 korun, verze pro větší 12,9“ iPad Pro stojí 9 990 korun, tedy stejně jako základní desetipalcový iPad.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments