K vybraným smartphonům Xiaomi dárek zdarma

Domů » Bleskovky » Apple za chvíli představí nové služby. Sledujte s námi tiskovou konferenci

Apple za chvíli představí nové služby. Sledujte s námi tiskovou konferenci

Apple dnes v 18:00 odstartuje první letošní tiskovou konferenci, na které světu ukáže nové služby. Keynote bude streamována online, naladit si ji budete moci na této adrese.

apple

Přímý přenos bude možné spustit na prakticky všech jablečných zařízeních (Mac, iPad, iPhone či Apple TV), na ostatních platformách je nutné využít internetový prohlížeč s podporou MSE, H.264 a AAC. Tyto požadavky splňují například Microsoft Edge (ve Windows 10), Google Chrome nebo Mozilla Firefox.

Dnešní tisková konference přinese nové služby, které bude Apple nabízet v rámci předplatného. S jistotou se dočkáme se nového videoportálu a také jednotného předplatného různých „tištěných“ periodik, jako jsou noviny a časopisy.

games 2

Spekuluje se i o příchodu nového „herního Netflixu“, tedy o neomezeném přístupu k vybraným hrám v App Store. Jeho příchod by mohl být spojen s představením nového herního iPodu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

 1. Určitě aspoň na část Keynote podívám, ač to právě není mým zvykem obecně.
  Nové služby potěší jen spíše počkám na tu nadcházející která se pomalu ale jistě blíží také.
  Apple TV jsem nedávno koupil a velká spokojenost, současně iPhone mě moc ne oslovují tak uvidím co příští generace, ale do iPadu mini jako dárků pro pritelkyni do měsíce půjdu.
  Jsem zvědav a je to stále otevřené, co takový nástupce iPhone Se.
  V tohke chvíli si spokojeně vrnim s „kompaktem pro chudé a nenáročné 😂“ v podání XA1 ale nástupci od Apple se nebráním.
  S jejich produkty jsem byl až na jedinou výjimku plně spokojen ale to pokazila u iPadu před pěti lety aktualizace na iOS7 ta se vážně nepovedla.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *