Domů » Bleskovky » Apple Watch Series 8 přijdou ve třech velikostech, tvrdí uznávaný analytik

Apple Watch Series 8 přijdou ve třech velikostech, tvrdí uznávaný analytik

Je v podstatě železným pravidlem, že chytré hodinky Apple Watch přicházejí na trh ve dvou velikostech. To by se nicméně mělo změnit, alespoň podle tvrzení uznávaného analytika Rosse Younga. Ten tvrdí, že Apple do budoucna chystá ještě třetí velikost, aby si měli zákazníci z čeho vybrat.

Apple Watch Series 7 Pink and Gr
Apple Watch Series 7

Young byl poměrně skoupý na detaily, ale z jeho otázky, zda by uživatelé uvítali „větší displej“, je patrné, že v Cupertinu možná chystají ještě jednu větší velikost. Aktuální model Apple Watch Series 7 nabídl zvětšení rozměrů: menší model má v průměru 41 milimetrů a větší 45 milimetrů.

Hardwarové parametry Apple Watch Series 7 (41 mm)
Systém: watchOS
Rozměry: 44 x 38 x 10,4 mm, Hmotnost: 32 gramů (hlíníkové); 42,3 gramů (ocelové); 37 gramů (titanové)
Čipset: Apple S7, dual-core, GPU PowerVR
RAM: 1 GB, Interní paměť: 32 GB,
Displej: LTPO OLED, bude upřesněno, 448 × 368 px
Bluetooth: 5.0, Wi-Fi: 802.11 b/g/n, NFC:
, GPS:
Baterie: nezjištěno Li-Ion, Bezdrátové nabíjení:

První modely byly k dispozici ve velikostech 38, respektive 40 milimetrů, přičemž později se Apple Watch zvětšily na 42 a 44 milimetrů. Jestli Apple Watch Series 8 skutečně nabídnou ještě jednu velikost, se dozvíme nejdříve v příštím roce.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).