Apple Watch Series 8 přijdou ve třech velikostech, tvrdí uznávaný analytik

Apple Watch Series 7 Pink and Gr

Je v podstatě železným pravidlem, že chytré hodinky Apple Watch přicházejí na trh ve dvou velikostech. To by se nicméně mělo změnit, alespoň podle tvrzení uznávaného analytika Rosse Younga. Ten tvrdí, že Apple do budoucna chystá ještě třetí velikost, aby si měli zákazníci z čeho vybrat.

Young byl poměrně skoupý na detaily, ale z jeho otázky, zda by uživatelé uvítali „větší displej“, je patrné, že v Cupertinu možná chystají ještě jednu větší velikost. Aktuální model Apple Watch Series 7 nabídl zvětšení rozměrů: menší model má v průměru 41 milimetrů a větší 45 milimetrů.

Hardwarové parametry Apple Watch Series 7 (41 mm)

Konstrukce

Rozměry: 44 × 38 × 10,4 mm, hmotnost: 32 g (hlíníkové); 42,3 g (ocelové); 37 g (titanové), zvýšená odolnost: 5 ATM

Systém, procesor a paměť

Operační systém: watchOS, čipset: Apple S7, dual-core, GPU PowerVR, RAM: 1 GB, interní paměť: 32 GB

Displej, konektivita a baterie

1,69", LTPO OLED, rozlišení: 430 × 352 px, NFC: , Bluetooth: 5.0, Wi-Fi: 802.11 b/g/n, GPS: , Baterie: 284 mAh, bezdrátové nabíjení:

První modely byly k dispozici ve velikostech 38, respektive 40 milimetrů, přičemž později se Apple Watch zvětšily na 42 a 44 milimetrů. Jestli Apple Watch Series 8 skutečně nabídnou ještě jednu velikost, se dozvíme nejdříve v příštím roce.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku