Domů » Bleskovky » Apple Watch s LTE míří do ČR. Jako první je nabídne T-Mobile

Apple Watch s LTE míří do ČR. Jako první je nabídne T-Mobile

T-Mobile začne již brzy nabízet hodinky Apple Watch s podporou sítí LTE. Růžový operátor tuto informaci potvrdil dnes v tiskové zprávě s tím, že prodej bude zahájen příští pondělí 14. června.

Nechte svůj telefon doma, do ČR míří Apple Watch s LTE

Apple dosud nemohl své LTE hodinky v ČR prodávat, neboť na jejich příchod nebyli připraveni čeští operátoři. Zatímco do konkurenčních hodinek s LTE stačí vložit fyzickou SIM nebo nahrát eSIM se sekundárním telefonním číslem, SIM v Apple Watch je v podstatě autonomním duplikátem vašeho primárního čísla. A právě to bylo kamenem úrazu, neboť tuto technologii dosud žádný z českých operátorů nepodporoval.

apple watch 21280

T-Mobile bude s podporou LTE nabízet hodinky Apple Watch 6 a Apple Watch SE, přičemž tyto modely najdete i v běžném prodeji – v předprodeji je najdete například u iwant.cz nebo Alza.cz. Hodinky seženete jak v hliníkové, tak ocelové verzi. Startovací ceny jsou následující:

Model 40 mm 44 mm
Apple Watch Series 6 14 290 Kč 15 090 Kč
Apple Watch SE 9 390 Kč 10 190 Kč

T-Mobile chystá pro Apple Watch s LTE nové tarify, o nich se však dozvíme informace až příští týden. Ostatní operátoři se k případné podpoře Apple Watch s LTE zatím nepřihlásili. Další informace najdete na webu operátora.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).