Domů » Bleskovky » Apple Watch se údajně dočkají vylepšené verze s FaceTime kamerkou. 2. generace přijde později

Apple Watch se údajně dočkají vylepšené verze s FaceTime kamerkou. 2. generace přijde později

V minulých dnech se objevily informace, že Apple se pomalu připravuje na představení druhé generace hodinek Apple Watch, avšak podle serveru TechCrunch má být skutečnost poněkud odlišná. Žádné indicie údajně nenaznačují, že jsou Apple Watch 2 připraveny na brzké představení – v kódu watchOS se zatím neobjevily zmínky o novém hardwaru a ani dodavatelské řetězce zatím neregistrují velké objednávky nových komponent.

  

Namísto druhé generace by však Apple mohl představit mírně vylepšenou verzi původního modelu. Ta si má ponechat stejný desing, rozměry a stejný vnitřní hardware, jedinou velkou změnou má být přítomnost kamerky FaceTime pro videohovory. Nemá se však jednat o Apple Watch 2, které by měly být představeny později.

  

Bohužel zatím není jasné, jaký cyklus Apple pro své hodinky nastavil. Je možné, že nové generace budou přicházet s dvouletou (či delší) periodou, přičemž čekání mohou vyplňovat modely s mírným vylepšením, podobně jak je nyní obvyklé u iPhonů. Spekulovaná březnová tisková konference bude s největší pravděpodobností věnována Macům, novému 4″ iPhonu a možná i nové generaci tabletu iPad Air.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments